Najlepsze w kategorii Kosmetyki do demakijażu Działanie Łagodzące. Ranking TOP 20. Średnia cena produktu 101 zł. Ceny od 15 zł do 628 zł. Najlepszy producent: Purito. Najlepszy w rankingu: Purito All Care Recovery Cica-Aid 51szt, średnia cena 42 zł (trend: stała, dostępność: 5). Najtańszy: avon oczyszczające Plastry w Żelu przeciw wągrom kosztuje 15 zł (cena: stała, dostępność: 2). Najdroższy: La Prairie Swiss Specialists Cellular Softening and Balancing Lotion 250ml kosztuje 628 zł (cena: stała, dostępność: 5).
Spis treści:
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Purito All Care Recovery Cica-Aid 51szt
2.2 Academie Demaquillant Yeux Aroma emulsja do demakijażu oczu 200 ml
2.3 La Prairie Swiss Specialists Cellular Softening and Balancing Lotion 250ml
3. Najtańsze
3.1 avon oczyszczające Plastry w Żelu przeciw wągrom
3.2 Pyunkang Yul Acne Spot Patch Plasterki Na Wypryski
3.3 Fluff FLUFF Balsam do demakijażu Maliny z Migdałami 50ml
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Purito All Care Recovery Cica-Aid 51szt
2.2 Academie Demaquillant Yeux Aroma emulsja do demakijażu oczu 200 ml
2.3 La Prairie Swiss Specialists Cellular Softening and Balancing Lotion 250ml
3. Najtańsze
3.1 avon oczyszczające Plastry w Żelu przeciw wągrom
3.2 Pyunkang Yul Acne Spot Patch Plasterki Na Wypryski
3.3 Fluff FLUFF Balsam do demakijażu Maliny z Migdałami 50ml
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
Ranking TOP 20
| Lp. | Zdjęcie | Nazwa | Cena | Opinie | Producent | Pojemność | Typ skóry | Rodzaj | Działanie | Składnik | Opakowanie | Produkt nie zawiera |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 ![]() | | Purito All Care Recovery Cica-Aid 51szt | ![]() 1 opinia | Purito | 200 ml, 150 ml, 50ml | Trądzikowa | serum | Łagodzące | n/a | n/a | n/a | |
2 ![]() | | Academie Demaquillant Yeux Aroma emulsja... więcej | ![]() 1 opinia | Academie | 200ml | Wrażliwa | emulsja | Łagodzące | Woda chabrowa | n/a | n/a | |
3 ![]() | | La Prairie Swiss Specialists Cellular So... więcej | ![]() 1 opinia | La Prairie | 250ml | n/a | lotion | odświeżyć, łagodzi | n/a | n/a | n/a | |
4 ![]() | | Fluff FLUFF Balsam do demakijażu Maliny ... więcej | ![]() 1 opinia | Fluff | 50ml | każdego rodzaju skóry, nie przesusza | balsam | nawilżające, odżywczymi, łagodzi, przeciwstarzeniowo, odżywia, Łagodzące | migdałami, migdałów, aloesu | Słoiczek | n/a | |
5 ![]() | | Pyunkang Yul Acne Spot Patch Plasterki N... więcej | ![]() 1 opinia | Pyunkang Yul | 100ml, 100 ml, 200ml, 150 ml, 50ml, 50 ml | n/a | serum | Łagodzące | n/a | n/a | n/a | |
6 ![]() | | Laboratoire SVR SVR Sensifine oczyszczaj... więcej | ![]() 2 opinie | SVR | n/a | wrażliwej, suchej | balsam, emulsja, masło | ukojenie, odżywia, nawilża, Łagodzące | masło shea, shea | n/a | PEG | |
7 ![]() | | Vichy Vichy Pureté Thermale łagodzący pr... więcej | ![]() 1 opinia | Vichy | 100ml | trądzikowa | preparat | Łagodzący, kojąco, Łagodzące | n/a | n/a | Alkoholu | |
8 ![]() | | avon oczyszczające Plastry w Żelu przeci... więcej | ![]() 1 opinia | Avon | 200ml, 500 ml | Wrażliwa | emulsja | łagodzi, antybakteryjnie | Aloes | Tubka | n/a | |
9 ![]() | | Avene PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE POLS... więcej | ![]() 1 opinia | Avene | 200ml | wszystkich rodzajów skóry, wrażliwej | Emulsja | Łagodzące | n/a | Tubka | Alkoholu | |
10 ![]() | | Eeny meeny Eeny meeny Gentle Make Up Rem... więcej | ![]() 1 opinia | Eeny Meeny | 100ml | n/a | balsam | n/a | n/a | n/a | n/a |
Najlepsze produkty: Kosmetyki do demakijażu, Działanie: Łagodzące - Ranking 2025
1. Purito All Care Recovery Cica-Aid 51szt

Opinie:

Trochę drogie, ale skuteczne. Wyciągają co trzeba, zmiany zapalne szybko się goją, a dodatkowo powstrzymują przed dotykaniem i roznoszeniem bakterii.
Kasia
Dane techniczne:
| Pojemność | 200 ml, 150 ml, 50ml |
| Typ skóry | Trądzikowa |
| Rodzaj | serum |
| Działanie | Łagodzące |
Gdzie kupić:
2. Academie Demaquillant Yeux Aroma emulsja do demakijażu oczu 200 ml

Dane techniczne:
| Pojemność | 200ml |
| Typ skóry | Wrażliwa |
| Rodzaj | emulsja |
| Działanie | Łagodzące |
| Składnik | Woda chabrowa |
3. La Prairie Swiss Specialists Cellular Softening and Balancing Lotion 250ml

Dane techniczne:
| Pojemność | 250ml |
| Rodzaj | lotion |
| Działanie | odświeżyć, łagodzi |
Gdzie kupić:
Najtańsze produkty: Kosmetyki do demakijażu, Działanie: Łagodzące - Ranking 2025
1. avon oczyszczające Plastry w Żelu przeciw wągrom

Dane techniczne:
| Pojemność | 200ml, 500 ml |
| Typ skóry | Wrażliwa |
| Rodzaj | emulsja |
| Działanie | łagodzi, antybakteryjnie |
| Opakowanie | Tubka |
| Składnik | Aloes |
2. Pyunkang Yul Acne Spot Patch Plasterki Na Wypryski

Dane techniczne:
| Pojemność | 100ml, 100 ml, 200ml, 150 ml, 50ml, 50 ml |
| Rodzaj | serum |
| Działanie | Łagodzące |
Gdzie kupić:
3. Fluff FLUFF Balsam do demakijażu Maliny z Migdałami 50ml

Opinie:

Dla każdego kto ma problem z podrażnieniem oczu po demakijażu
Gosia
Dane techniczne:
| Pojemność | 50ml |
| Typ skóry | każdego rodzaju skóry, nie przesusza |
| Rodzaj | balsam |
| Działanie | nawilżające, odżywczymi, łagodzi, przeciwstarzeniowo, odżywia, Łagodzące |
| Opakowanie | Słoiczek |
| Składnik | migdałami, migdałów, aloesu |



Laboratoire SVR SVR Sensifine oczyszczający Balsam do demakijażu 100 ml: Dobry produkt tylko trochę go mało za taką cenę
Laboratoire SVR SVR Sensifine oczyszczający Balsam do demakijażu 100 ml: Zawsze działa a jest delikatny.
Tylko cena wysoka