Najlepsze w kategorii Kosmetyki do demakijażu Cera Wrażliwa. Ranking TOP 20. Średnia cena produktu 55 zł. Ceny od 15 zł do 139 zł. Najlepszy producent: Bandi. Najlepszy w rankingu: Bandi Bandi Anti Irritate Emoliencyjne Masełko do Demakijażu 90ml BANDI-2271, średnia cena 43 zł (trend: maleje, dostępność: 5). Najtańszy: avon oczyszczające Plastry w Żelu przeciw wągrom kosztuje 15 zł (cena: stała, dostępność: 2). Najdroższy: Academie Demaquillant Yeux Aroma emulsja do demakijażu oczu 200 ml kosztuje 139 zł (cena: stała, dostępność: 1).
Spis treści:
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Bandi Bandi Anti Irritate Emoliencyjne Masełko do Demakijażu 90ml BANDI-2271
2.2 Resibo - Balsam do demakijażu Melt Away
2.3 Academie Demaquillant Yeux Aroma emulsja do demakijażu oczu 200 ml
3. Najtańsze
3.1 avon oczyszczające Plastry w Żelu przeciw wągrom
3.2 Bandi Bandi Anti Irritate Emoliencyjne Masełko do Demakijażu 90ml BANDI-2271
3.3 Basiclab micellis dermatologiczna emulsja myjąca do skóry ultrawrażliwej 100 ml
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Bandi Bandi Anti Irritate Emoliencyjne Masełko do Demakijażu 90ml BANDI-2271
2.2 Resibo - Balsam do demakijażu Melt Away
2.3 Academie Demaquillant Yeux Aroma emulsja do demakijażu oczu 200 ml
3. Najtańsze
3.1 avon oczyszczające Plastry w Żelu przeciw wągrom
3.2 Bandi Bandi Anti Irritate Emoliencyjne Masełko do Demakijażu 90ml BANDI-2271
3.3 Basiclab micellis dermatologiczna emulsja myjąca do skóry ultrawrażliwej 100 ml
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
Ranking TOP 20
| Lp. | Zdjęcie | Nazwa | Cena | Opinie | Producent | Pojemność | Typ skóry | Rodzaj | Działanie | Opakowanie | Składnik | Produkt nie zawiera |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 ![]() | | Bandi Bandi Anti Irritate Emoliencyjne M... więcej | ![]() 1 opinia | Bandi | 200ml | wrażliwej, każdy rodzaj cery, przesuszenia, każdy rodzaj | Balsam | Oczyszczające | słoiczek | aloe, tea | PEG | |
2 ![]() | | Resibo - Balsam do demakijażu Melt Away | ![]() 1 opinia | Resibo | 100ml | tłustej, każdego rodzaju skóry, wrażliwych, przesuszenia, Każdy rodzaj | balsam, masło | kojące, odżywioną | n/a | Mango | mydła | |
3 ![]() | | Academie Demaquillant Yeux Aroma emulsja... więcej | ![]() 1 opinia | Academie | 200ml | Wrażliwa | emulsja | Łagodzące | n/a | Woda chabrowa | n/a | |
| 4 | | Basiclab micellis dermatologiczna emulsj... więcej | ![]() 1 opinia | BasicLab | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | |
5 ![]() | | Uriage Hygine produkt do demakijażu wodo... więcej | ![]() 1 opinia | Uriage | 100ml | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | |
6 ![]() | | Laboratoire SVR SVR Sensifine oczyszczaj... więcej | ![]() 2 opinie | SVR | n/a | wrażliwej, suchej | balsam, emulsja, masło | ukojenie, odżywia, nawilża, Łagodzące | n/a | masło shea, shea | PEG | |
7 ![]() | | avon oczyszczające Plastry w Żelu przeci... więcej | ![]() 1 opinia | Avon | 200ml, 500 ml | Wrażliwa | emulsja | łagodzi, antybakteryjnie | Tubka | Aloes | n/a | |
8 ![]() | | Avene PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE POLS... więcej | ![]() 1 opinia | Avene | 200ml | wszystkich rodzajów skóry, wrażliwej | Emulsja | Łagodzące | Tubka | n/a | Alkoholu | |
9 ![]() | | Sensum Mare Sensum Mare Algopure Gentle ... więcej | ![]() 1 opinia | Sensum Mare | 150ml | wrażliwa, wrażliwej, każdego rodzaju skóry, Każdy rodzaj | emulsja | Nawilżające | n/a | alg, algi, jojoba, Olej jojoba | n/a |
Najlepsze produkty: Kosmetyki do demakijażu, Cera: Wrażliwa - Ranking 2025
1. Bandi Bandi Anti Irritate Emoliencyjne Masełko do Demakijażu 90ml BANDI-2271

Dane techniczne:
| Pojemność | 200ml |
| Typ skóry | wrażliwej, każdy rodzaj cery, przesuszenia, każdy rodzaj |
| Rodzaj | Balsam |
| Działanie | Oczyszczające |
| Opakowanie | słoiczek |
| Składnik | aloe, tea |
| Produkt nie zawiera | PEG |
Gdzie kupić:
2. Resibo - Balsam do demakijażu Melt Away

Opinie:

Bardzo dobrze zmywa makijaż czy spf. Nie zostawia tłustego filmu na skórze. Nie zapycha.
Marta
Dane techniczne:
| Pojemność | 100ml |
| Typ skóry | tłustej, każdego rodzaju skóry, wrażliwych, przesuszenia, Każdy rodzaj |
| Rodzaj | balsam, masło |
| Działanie | kojące, odżywioną |
| Składnik | Mango |
| Produkt nie zawiera | mydła |
Gdzie kupić:
3. Academie Demaquillant Yeux Aroma emulsja do demakijażu oczu 200 ml

Dane techniczne:
| Pojemność | 200ml |
| Typ skóry | Wrażliwa |
| Rodzaj | emulsja |
| Działanie | Łagodzące |
| Składnik | Woda chabrowa |
Najtańsze produkty: Kosmetyki do demakijażu, Cera: Wrażliwa - Ranking 2025
1. avon oczyszczające Plastry w Żelu przeciw wągrom

Dane techniczne:
| Pojemność | 200ml, 500 ml |
| Typ skóry | Wrażliwa |
| Rodzaj | emulsja |
| Działanie | łagodzi, antybakteryjnie |
| Opakowanie | Tubka |
| Składnik | Aloes |
2. Bandi Bandi Anti Irritate Emoliencyjne Masełko do Demakijażu 90ml BANDI-2271

Dane techniczne:
| Pojemność | 200ml |
| Typ skóry | wrażliwej, każdy rodzaj cery, przesuszenia, każdy rodzaj |
| Rodzaj | Balsam |
| Działanie | Oczyszczające |
| Opakowanie | słoiczek |
| Składnik | aloe, tea |
| Produkt nie zawiera | PEG |
Gdzie kupić:
3. Basiclab micellis dermatologiczna emulsja myjąca do skóry ultrawrażliwej 100 ml



Resibo – Balsam do demakijażu Melt Away: Bardzo dobrze zmywa makijaż czy spf. Nie zostawia tłustego filmu na skórze. Nie zapycha.