Najlepsze w kategorii Kosmetyki do demakijażu Składnik Aloes. Ranking TOP 20. Średnia cena produktu 18 zł. Ceny od 15 zł do 43 zł. Najlepszy producent: Fluff. Najlepszy w rankingu: Bandi Bandi Anti Irritate Emoliencyjne Masełko do Demakijażu 90ml BANDI-2271, średnia cena 43 zł (trend: maleje, dostępność: 5). Najtańszy: Cosrx Acne Pimple Master Patch plastry na wypryski kosztuje 15 zł (cena: rośnie, dostępność: 4). Najdroższy: Bandi Bandi Anti Irritate Emoliencyjne Masełko do Demakijażu 90ml BANDI-2271 kosztuje 43 zł (cena: maleje, dostępność: 5).
Spis treści:
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Bandi Bandi Anti Irritate Emoliencyjne Masełko do Demakijażu 90ml BANDI-2271
2.2 Fluff FLUFF Balsam do demakijażu Leśne Jagody 50ml
2.3 EVELINE COSMETICS Organic Nawilżający płyn micelarny do demakijażu z aloesem, 400 ml
3. Najtańsze
3.1 Cosrx Acne Pimple Master Patch plastry na wypryski
3.2 EVELINE COSMETICS Organic Nawilżający płyn micelarny do demakijażu z aloesem, 400 ml
3.3 avon oczyszczające Plastry w Żelu przeciw wągrom
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Bandi Bandi Anti Irritate Emoliencyjne Masełko do Demakijażu 90ml BANDI-2271
2.2 Fluff FLUFF Balsam do demakijażu Leśne Jagody 50ml
2.3 EVELINE COSMETICS Organic Nawilżający płyn micelarny do demakijażu z aloesem, 400 ml
3. Najtańsze
3.1 Cosrx Acne Pimple Master Patch plastry na wypryski
3.2 EVELINE COSMETICS Organic Nawilżający płyn micelarny do demakijażu z aloesem, 400 ml
3.3 avon oczyszczające Plastry w Żelu przeciw wągrom
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
Ranking TOP 20
| Lp. | Zdjęcie | Nazwa | Cena | Opinie | Producent | Pojemność | Typ skóry | Rodzaj | Działanie | Opakowanie | Składnik | Produkt nie zawiera |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 ![]() | | Bandi Bandi Anti Irritate Emoliencyjne M... więcej | ![]() 1 opinia | Bandi | 200ml | wrażliwej, każdy rodzaj cery, przesuszenia, każdy rodzaj | Balsam | Oczyszczające | słoiczek | aloe, tea | PEG | |
2 ![]() | | Fluff FLUFF Balsam do demakijażu Leśne J... więcej | ![]() 1 opinia | Fluff | 50ml | Trądzikowa | balsam | Przeciwzmarszczkowe | Słoiczek | migdałów, aloesu | n/a | |
3 ![]() | | EVELINE COSMETICS Organic Nawilżający pł... więcej | ![]() 1 opinia | Eveline | 400ml | n/a | n/a | Nawilżające | n/a | Aloes | n/a | |
4 ![]() | | Fluff FLUFF Balsam do demakijażu Maliny ... więcej | ![]() 1 opinia | Fluff | 50ml | każdego rodzaju skóry, nie przesusza | balsam | nawilżające, odżywczymi, łagodzi, przeciwstarzeniowo, odżywia, Łagodzące | Słoiczek | migdałami, migdałów, aloesu | n/a | |
| 5 | | AA Aloes 100% Aloe Vera Extract pianka d... więcej | ![]() 1 opinia | Oceanic | 150ml | n/a | n/a | Nawilżające | n/a | Aloes | n/a | |
6 ![]() | | Cosrx Acne Pimple Master Patch plastry n... więcej | ![]() 1 opinia | Cosrx | 100ml, 100 ml, 50ml | Każdy rodzaj | serum | Oczyszczające | saszetka | aloes, aloe, Zielona herbata | n/a | |
7 ![]() | | avon oczyszczające Plastry w Żelu przeci... więcej | ![]() 1 opinia | Avon | 200ml, 500 ml | Wrażliwa | emulsja | łagodzi, antybakteryjnie | Tubka | Aloes | n/a | |
8 ![]() | | ALOESOVE Pink balsam do demakijażu 75ml | ![]() 1 opinia | Aloesove | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Najlepsze produkty: Kosmetyki do demakijażu, Składnik: Aloes - Ranking 2025
1. Bandi Bandi Anti Irritate Emoliencyjne Masełko do Demakijażu 90ml BANDI-2271

Dane techniczne:
| Pojemność | 200ml |
| Typ skóry | wrażliwej, każdy rodzaj cery, przesuszenia, każdy rodzaj |
| Rodzaj | Balsam |
| Działanie | Oczyszczające |
| Opakowanie | słoiczek |
| Składnik | aloe, tea |
| Produkt nie zawiera | PEG |
Gdzie kupić:
2. Fluff FLUFF Balsam do demakijażu Leśne Jagody 50ml

Dane techniczne:
| Pojemność | 50ml |
| Typ skóry | Trądzikowa |
| Rodzaj | balsam |
| Działanie | Przeciwzmarszczkowe |
| Opakowanie | Słoiczek |
| Składnik | migdałów, aloesu |
3. EVELINE COSMETICS Organic Nawilżający płyn micelarny do demakijażu z aloesem, 400 ml

Dane techniczne:
| Pojemność | 400ml |
| Działanie | Nawilżające |
| Składnik | Aloes |
Gdzie kupić:
Najtańsze produkty: Kosmetyki do demakijażu, Składnik: Aloes - Ranking 2025
1. Cosrx Acne Pimple Master Patch plastry na wypryski

Opinie:

plasterki na prawdę działają
Dorota
Dane techniczne:
| Pojemność | 100ml, 100 ml, 50ml |
| Typ skóry | Każdy rodzaj |
| Rodzaj | serum |
| Działanie | Oczyszczające |
| Opakowanie | saszetka |
| Składnik | aloes, aloe, Zielona herbata |
2. EVELINE COSMETICS Organic Nawilżający płyn micelarny do demakijażu z aloesem, 400 ml

Dane techniczne:
| Pojemność | 400ml |
| Działanie | Nawilżające |
| Składnik | Aloes |
Gdzie kupić:
3. avon oczyszczające Plastry w Żelu przeciw wągrom

Dane techniczne:
| Pojemność | 200ml, 500 ml |
| Typ skóry | Wrażliwa |
| Rodzaj | emulsja |
| Działanie | łagodzi, antybakteryjnie |
| Opakowanie | Tubka |
| Składnik | Aloes |



Fluff FLUFF Balsam do demakijażu Maliny z Migdałami 50ml: Dla każdego kto ma problem z podrażnieniem oczu po demakijażu