Najlepsze w kategorii Kosmetyki do demakijażu Cera Każdy rodzaj. Ranking TOP 20. Średnia cena produktu 111 zł. Ceny od 15 zł do 479 zł. Najlepszy producent: Bandi. Najlepszy w rankingu: Bandi Bandi Anti Irritate Emoliencyjne Masełko do Demakijażu 90ml BANDI-2271, średnia cena 43 zł (trend: maleje, dostępność: 5). Najtańszy: Cosrx Acne Pimple Master Patch plastry na wypryski kosztuje 15 zł (cena: rośnie, dostępność: 4). Najdroższy: Forlled Forlled Hyalogy P - Effect Clearance Cleansing Oczyszczająca emulsja do demakijażu ze skwalanem 100 g kosztuje 479 zł (cena: stała, dostępność: 1).
Spis treści:
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Bandi Bandi Anti Irritate Emoliencyjne Masełko do Demakijażu 90ml BANDI-2271
2.2 Resibo - Balsam do demakijażu Melt Away
2.3 Biomaris Biomaris Rich Cleansing Cream Bogata śmietanka do demakijażu 150 ml
3. Najtańsze
3.1 Cosrx Acne Pimple Master Patch plastry na wypryski
3.2 Fluff FLUFF Balsam do demakijażu Maliny z Migdałami 50ml
3.3 Bandi Bandi Anti Irritate Emoliencyjne Masełko do Demakijażu 90ml BANDI-2271
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Bandi Bandi Anti Irritate Emoliencyjne Masełko do Demakijażu 90ml BANDI-2271
2.2 Resibo - Balsam do demakijażu Melt Away
2.3 Biomaris Biomaris Rich Cleansing Cream Bogata śmietanka do demakijażu 150 ml
3. Najtańsze
3.1 Cosrx Acne Pimple Master Patch plastry na wypryski
3.2 Fluff FLUFF Balsam do demakijażu Maliny z Migdałami 50ml
3.3 Bandi Bandi Anti Irritate Emoliencyjne Masełko do Demakijażu 90ml BANDI-2271
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
Ranking TOP 20
| Lp. | Zdjęcie | Nazwa | Cena | Opinie | Producent | Pojemność | Typ skóry | Rodzaj | Działanie | Opakowanie | Składnik | Produkt nie zawiera |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 ![]() | | Bandi Bandi Anti Irritate Emoliencyjne M... więcej | ![]() 1 opinia | Bandi | 200ml | wrażliwej, każdy rodzaj cery, przesuszenia, każdy rodzaj | Balsam | Oczyszczające | słoiczek | aloe, tea | PEG | |
2 ![]() | | Resibo - Balsam do demakijażu Melt Away | ![]() 1 opinia | Resibo | 100ml | tłustej, każdego rodzaju skóry, wrażliwych, przesuszenia, Każdy rodzaj | balsam, masło | kojące, odżywioną | n/a | Mango | mydła | |
3 ![]() | | Biomaris Biomaris Rich Cleansing Cream B... więcej | ![]() 1 opinia | Biomaris | n/a | każdy typ skóry, suchość | śmietanka | Oczyszczające | n/a | alg, jojoba, awokado, Olej jojoba | n/a | |
4 ![]() | | Forlled Forlled Hyalogy P - Effect Clear... więcej | ![]() 1 opinia | Forlled | n/a | tłustej, każdy rodzaj cery, przesuszenia, Każdy rodzaj | emulsja | n/a | n/a | n/a | PEG | |
5 ![]() | | Fluff FLUFF Balsam do demakijażu Maliny ... więcej | ![]() 1 opinia | Fluff | 50ml | każdego rodzaju skóry, nie przesusza | balsam | nawilżające, odżywczymi, łagodzi, przeciwstarzeniowo, odżywia, Łagodzące | Słoiczek | migdałami, migdałów, aloesu | n/a | |
6 ![]() | | Cosrx Acne Pimple Master Patch plastry n... więcej | ![]() 1 opinia | Cosrx | 100ml, 100 ml, 50ml | Każdy rodzaj | serum | Oczyszczające | saszetka | aloes, aloe, Zielona herbata | n/a | |
7 ![]() | | REN CLEAN SKINCARE NO.1 PURITY CLEANSING... więcej | ![]() 1 opinia | Ren | 100ml | Każdy rodzaj | balsam | Oczyszczające | n/a | n/a | n/a | |
8 ![]() | | Polemika Polemika Hydrofilne Masło Oczys... więcej | ![]() 1 opinia | Polemika | n/a | Każdy rodzaj | Balsam | n/a | Tubka | n/a | n/a | |
9 ![]() | | Kanebo Sensai Sensai Silky Purifying Cle... więcej | ![]() 1 opinia | Kanebo | 125ml | Każdy rodzaj | n/a | Oczyszczające | n/a | n/a | n/a | |
10 ![]() | | Sensum Mare Sensum Mare Algopure Gentle ... więcej | ![]() 1 opinia | Sensum Mare | 150ml | wrażliwa, wrażliwej, każdego rodzaju skóry, Każdy rodzaj | emulsja | Nawilżające | n/a | alg, algi, jojoba, Olej jojoba | n/a |
Najlepsze produkty: Kosmetyki do demakijażu, Cera: Każdy rodzaj - Ranking 2025
1. Bandi Bandi Anti Irritate Emoliencyjne Masełko do Demakijażu 90ml BANDI-2271

Dane techniczne:
| Pojemność | 200ml |
| Typ skóry | wrażliwej, każdy rodzaj cery, przesuszenia, każdy rodzaj |
| Rodzaj | Balsam |
| Działanie | Oczyszczające |
| Opakowanie | słoiczek |
| Składnik | aloe, tea |
| Produkt nie zawiera | PEG |
Gdzie kupić:
2. Resibo - Balsam do demakijażu Melt Away

Opinie:

Bardzo dobrze zmywa makijaż czy spf. Nie zostawia tłustego filmu na skórze. Nie zapycha.
Marta
Dane techniczne:
| Pojemność | 100ml |
| Typ skóry | tłustej, każdego rodzaju skóry, wrażliwych, przesuszenia, Każdy rodzaj |
| Rodzaj | balsam, masło |
| Działanie | kojące, odżywioną |
| Składnik | Mango |
| Produkt nie zawiera | mydła |
Gdzie kupić:
3. Biomaris Biomaris Rich Cleansing Cream Bogata śmietanka do demakijażu 150 ml

Opinie:

Najlepszy produkt do demakijażu jaki do tej pory miałam.
Basia D.
Dane techniczne:
| Typ skóry | każdy typ skóry, suchość |
| Rodzaj | śmietanka |
| Działanie | Oczyszczające |
| Składnik | alg, jojoba, awokado, Olej jojoba |
Najtańsze produkty: Kosmetyki do demakijażu, Cera: Każdy rodzaj - Ranking 2025
1. Cosrx Acne Pimple Master Patch plastry na wypryski

Opinie:

plasterki na prawdę działają
Dorota
Dane techniczne:
| Pojemność | 100ml, 100 ml, 50ml |
| Typ skóry | Każdy rodzaj |
| Rodzaj | serum |
| Działanie | Oczyszczające |
| Opakowanie | saszetka |
| Składnik | aloes, aloe, Zielona herbata |
2. Fluff FLUFF Balsam do demakijażu Maliny z Migdałami 50ml

Opinie:

Dla każdego kto ma problem z podrażnieniem oczu po demakijażu
Gosia
Dane techniczne:
| Pojemność | 50ml |
| Typ skóry | każdego rodzaju skóry, nie przesusza |
| Rodzaj | balsam |
| Działanie | nawilżające, odżywczymi, łagodzi, przeciwstarzeniowo, odżywia, Łagodzące |
| Opakowanie | Słoiczek |
| Składnik | migdałami, migdałów, aloesu |
3. Bandi Bandi Anti Irritate Emoliencyjne Masełko do Demakijażu 90ml BANDI-2271

Dane techniczne:
| Pojemność | 200ml |
| Typ skóry | wrażliwej, każdy rodzaj cery, przesuszenia, każdy rodzaj |
| Rodzaj | Balsam |
| Działanie | Oczyszczające |
| Opakowanie | słoiczek |
| Składnik | aloe, tea |
| Produkt nie zawiera | PEG |


Resibo – Balsam do demakijażu Melt Away: Bardzo dobrze zmywa makijaż czy spf. Nie zostawia tłustego filmu na skórze. Nie zapycha.
Biomaris Biomaris Rich Cleansing Cream Bogata śmietanka do demakijażu 150 ml: Najlepszy produkt do demakijażu jaki do tej pory miałam.