Najlepsze w kategorii Szminki Efekt Lśniący. Ranking TOP 20. Średnia cena produktu 97 zł. Ceny od 33 zł do 209 zł. Najlepszy producent: L'oreal. Najlepszy w rankingu: Sisley Phyto Lip Twist 6 Cherry, średnia cena 209 zł (trend: maleje, dostępność: 4). Najtańszy: Pupa Made To Last Lip Duo wodoodporna pomadka w płynie i błyszczyk 011 Natural Brown 2x4 ml - 011 kosztuje 33 zł (cena: stała, dostępność: 5). Najdroższy: Sisley Phyto Lip Twist 6 Cherry kosztuje 209 zł (cena: maleje, dostępność: 4).
Spis treści:
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Sisley Phyto Lip Twist 6 Cherry
2.2 Loreal Color Riche Shine Addiction pomadka do ust 112 Only in Paris 4,8g
2.3 Guerlain 30 Rouge G de Mat Pomadka 3.5 g
3. Najtańsze
3.1 Pupa Made To Last Lip Duo wodoodporna pomadka w płynie i błyszczyk 011 Natural Brown 2x4 ml - 011
3.2 Loreal Color Riche Shine Addiction pomadka do ust 906 Girls Night 4,8g
3.3 Loreal Color Riche 230 Coral Showroom
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Sisley Phyto Lip Twist 6 Cherry
2.2 Loreal Color Riche Shine Addiction pomadka do ust 112 Only in Paris 4,8g
2.3 Guerlain 30 Rouge G de Mat Pomadka 3.5 g
3. Najtańsze
3.1 Pupa Made To Last Lip Duo wodoodporna pomadka w płynie i błyszczyk 011 Natural Brown 2x4 ml - 011
3.2 Loreal Color Riche Shine Addiction pomadka do ust 906 Girls Night 4,8g
3.3 Loreal Color Riche 230 Coral Showroom
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
Ranking TOP 20
| Lp. | Zdjęcie | Nazwa | Cena | Opinie | Producent | Rodzaj | Kolor | Pojemność | Właściwości | Efekt | Postać | Poziom krycia | Dodatkowe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 ![]() | | Sisley Phyto Lip Twist 6 Cherry | ![]() 1 opinia | Sisley | Pomadka | róże, czerwienie | 2,5g | Nawilżający, błyszczące, koloryzujący | lśniące włosy, lśniące | Kredka | n/a | n/a | |
2 ![]() | | Loreal Color Riche Shine Addiction pomad... więcej | ![]() 1 opinia | L'oreal | Pomadka | beżowy, Red, violet, Carmine, nawilża | 4,8g | błyszczący, nawilża, odżywia, intensywny kolor, wysoki połysk | lśniące włosy, lśniące | n/a | intensywny kolor, wysoki | n/a | |
| 3 | | Guerlain 30 Rouge G de Mat Pomadka 3.5 g | ![]() 1 opinia | Guerlain | Pomadka | czerwienie | 3,5 g | Długotrwały, intensywny kolor, pielęgnujący | matowe wykończenie, matowe, matowych, satynowych, Lśniący, metaliczne | sztyft | wysoki | n/a | |
4 ![]() | | Loreal Paris Paris Color Riche Lip Satin... więcej | ![]() 1 opinia | L'oreal | Pomadka | czerwienie | 4.8g | Nawilżający, pielęgnuje, Wygładza | lśniące włosy, lśniące | n/a | n/a | n/a | |
5 ![]() | | Artdeco Perfect Color Lipstick szminka o... więcej | ![]() 1 opinia | Artdeco | Pomadka | bordowy, Red, Carmine, nawilża | 4g | satynowe, nawilża, odżywia, Długotrwałą | włosy błyszczące | pędzelek | n/a | n/a | |
6 ![]() | | Loreal L'OREAL COLOR RICHIE SHINE LIPSTI... więcej | ![]() 1 opinia | L'oreal | Pomadka | 466 #LikeABoss | n/a | trwały, Nawilżający | lśniące włosy, lśniące | n/a | n/a | n/a | |
7 ![]() | | Guerlain N 18 Pomadka 1.0 pieces | ![]() 1 opinia | Guerlain | Pomadka | N$10788 18, Rouge | n/a | pielęgnacyjne, Długotrwały, odżywiają, pielęgnujący | lśniący, Lśniący | sztyft | n/a | n/a | |
8 ![]() | | Sisley 41 Rouge Miami Pomadka 3.4 g | ![]() 1 opinia | Sisley | Pomadka | 41 Rouge Miami, Rouge | 3,4g | Nawilżający, Długotrwały, Długotrwała | lśniące włosy, lśniące | n/a | n/a | n/a | |
| 9 | | Pupa Made To Last Lip Duo wodoodporna po... więcej | ![]() 1 opinia | Pupa | Pomadka | brązy | 2x4ml | nawilża, Nawilżający, błyszczące, Długotrwały, intensywny kolor, błyszczący, trwałość | włosy błyszczące, Transparentny | w płynie | wysoki | wodoodporne | |
10 ![]() | | Sisley 13 Beige Eldorado Pomadka 3.4 g | ![]() 1 opinia | Sisley | Pomadka | beże | 3,4g | Nawilżający, Długotrwały, Długotrwała | lśniące włosy, lśniące | n/a | n/a | n/a | |
11 ![]() | | BABOR BABOR Creamy Lipstick 05 nude pink... więcej | ![]() 1 opinia | Babor | Pomadka | róże | 4g | n/a | lśniące włosy | n/a | n/a | n/a | |
12 ![]() | | Loreal Color Riche Shine Addiction pomad... więcej | ![]() 1 opinia | L'oreal | Pomadka | 906 Girlsnight | 6g | trwały, Nawilżający | lśniące włosy, lśniące | n/a | n/a | n/a | |
| 13 | | Max Factor Lipfinity Lip Colour pomadka ... więcej | ![]() 3 opinie | Max Factor | Pomadka | n/a | 4.2g | nawilża, odżywia | Lśniący | sztyft | n/a | n/a | |
14 ![]() | | MAC Cosmetics Lustreglass Pomadka do ust... więcej | ![]() 1 opinia | MAC Cosmetics | Pomadka | Business Casual, nawilża | 3,0g | nawilża, Nawilżający, Długotrwały, intensywny kolor, wysoki połysk, pielęgnujący | Lśniący | sztyft | łagodny, intensywny kolor, wysoki | n/a | |
15 ![]() | | MAC Cosmetics Lustreglass Lipstick 19 Tn... więcej | ![]() 1 opinia | MAC Cosmetics | Pomadka | Tnteaser, nawilża | 3,0g | nawilża, Nawilżający, Długotrwały, intensywny kolor, wysoki połysk, pielęgnujący | Lśniący | sztyft | łagodny, intensywny kolor, wysoki | n/a | |
16 ![]() | | BABOR BABOR Creamy Lipstick 04 nude rose... więcej | ![]() 1 opinia | Babor | Pomadka | różowy | 4g | n/a | lśniące włosy | n/a | n/a | n/a | |
17 ![]() | | Guerlain N 24 Pomadka 1.0 pieces | ![]() 1 opinia | Guerlain | Pomadka | N$28 24, Rouge | n/a | Długotrwały, intensywny kolor, pielęgnujący | matowe wykończenie, matowe, matowych, satynowych, Lśniący, metaliczne | sztyft | wysoki | n/a | |
18 ![]() | | Estee Lauder Pure Color Crystal Envy 140... więcej | ![]() 1 opinia | Estee Lauder | Pomadka | bordowy, Red, Orange, violet, Carmine | 3.5g | objętości, trwałość | lśniące włosy, matowe wykończenie | n/a | n/a | n/a | |
| 19 | | Tom Ford Clush Pomadka 3.0 g | ![]() 1 opinia | Tom Ford | Pomadka | Clush | 3,0g | nabłyszczający | metaliczny połysk, włosy błyszczące, metaliczny | sztyft | n/a | n/a | |
| 20 | | Loreal Color Riche 230 Coral Showroom | ![]() 2 opinie | L'oreal | Pomadka | 230 Coral Showroom | n/a | Nawilżający, pielęgnuje, Wygładza | lśniące włosy, lśniące | n/a | n/a | n/a |
Najlepsze produkty: Szminki, Efekt: Lśniący - Ranking 2025
1. Sisley Phyto Lip Twist 6 Cherry

Dane techniczne:
| Rodzaj | Pomadka |
| Kolor | róże, czerwienie |
| Pojemność | 2,5g |
| Właściwości | Nawilżający, błyszczące, koloryzujący |
| Efekt | lśniące włosy, lśniące |
| Postać | Kredka |
Gdzie kupić:
2. Loreal Color Riche Shine Addiction pomadka do ust 112 Only in Paris 4,8g

Opinie:

Piękny kolor, długo utrzymuje się na ustach pomimo wykończenia
Julia
Dane techniczne:
| Rodzaj | Pomadka |
| Kolor | beżowy, Red, violet, Carmine, nawilża |
| Pojemność | 4,8g |
| Właściwości | błyszczący, nawilża, odżywia, intensywny kolor, wysoki połysk |
| Efekt | lśniące włosy, lśniące |
| Poziom krycia | intensywny kolor, wysoki |
Gdzie kupić:
3. Guerlain 30 Rouge G de Mat Pomadka 3.5 g

Dane techniczne:
| Rodzaj | Pomadka |
| Kolor | czerwienie |
| Pojemność | 3,5 g |
| Właściwości | Długotrwały, intensywny kolor, pielęgnujący |
| Efekt | matowe wykończenie, matowe, matowych, satynowych, Lśniący, metaliczne |
| Postać | sztyft |
| Poziom krycia | wysoki |
Najtańsze produkty: Szminki, Efekt: Lśniący - Ranking 2025
1. Pupa Made To Last Lip Duo wodoodporna pomadka w płynie i błyszczyk 011 Natural Brown 2x4 ml - 011

Dane techniczne:
| Rodzaj | Pomadka |
| Kolor | brązy |
| Pojemność | 2x4ml |
| Właściwości | nawilża, Nawilżający, błyszczące, Długotrwały, intensywny kolor, błyszczący, trwałość |
| Efekt | włosy błyszczące, Transparentny |
| Postać | w płynie |
| Poziom krycia | wysoki |
| Dodatkowe | wodoodporne |
Gdzie kupić:
2. Loreal Color Riche Shine Addiction pomadka do ust 906 Girls Night 4,8g

Dane techniczne:
| Rodzaj | Pomadka |
| Kolor | 906 Girlsnight |
| Pojemność | 6g |
| Właściwości | trwały, Nawilżający |
| Efekt | lśniące włosy, lśniące |
3. Loreal Color Riche 230 Coral Showroom

Opinie:

pomadka Dorze nawilża usta ,
Maria

Delikatny i elegancki kolor
Margaret
Dane techniczne:
| Rodzaj | Pomadka |
| Kolor | 230 Coral Showroom |
| Właściwości | Nawilżający, pielęgnuje, Wygładza |
| Efekt | lśniące włosy, lśniące |




Max Factor Lipfinity 140 Charming: OK
Loreal Paris Color Riche Satin nr 302 Bois de Rose 4,8g: Dobra szminka. Ma ładny kolor i fajną kremową konsystencję, dzięki której nie wysusza ust. Niestety nie jest zbyt trwała. Ale polecam. Dobry produkt.