Rollery do masażu, Rodzaj: Masażery punktowe - Ranking 2024

Najlepsze w kategorii Rollery do masażu Rodzaj Masażery punktowe. Ranking TOP 20. Średnia cena produktu 71 zł. Ceny od 48 zł do 110 zł. Najlepszy producent: Crystallove. Najlepszy w rankingu: Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Awenturynu Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt., średnia cena 69 zł (trend: stała, dostępność: 1). Najtańszy: Metalowe narzędzie w kształcie stożka - bezpieczny przyrząd do nieinwazyjnej akupunktury dla dzieci - terapia Shonishin (Yoneyama G27) kosztuje 48 zł (cena: stała, dostępność: 1). Najdroższy: Podwójna piłeczka do masażu powięzi i punktów spustowych BlackRoll (duo ball) 4006226037895 kosztuje 110 zł (cena: stała, dostępność: 1).

Spis treści:
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Awenturynu Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.
2.2 Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Kwarcu Różowego Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.
2.3 Podwójna piłeczka do masażu powięzi i punktów spustowych BlackRoll (duo ball) 4006226037895
3. Najtańsze
3.1 Metalowe narzędzie w kształcie stożka - bezpieczny przyrząd do nieinwazyjnej akupunktury dla dzieci - terapia Shonishin (Yoneyama G27)
3.2 Piłeczka do AUTOMASAŻU i opracowywania punktów spustowych BlackRoll (ball 8-13) 0001522
3.3 Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Awenturynu Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie

Ranking TOP 20

Lp.ZdjęcieNazwaCenaOpinieProducent
1 Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Awenturynu Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt. Crystallove Crystallove Masażer Punktowy... więcej
1 opinia
Crystallove
2 Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Kwarcu Różowego Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt. Crystallove Crystallove Masażer Punktowy... więcej
1 opinia
Crystallove
3 Podwójna piłeczka do masażu powięzi i punktów spustowych BlackRoll (duo ball) 4006226037895 Podwójna piłeczka do masażu powięzi i pu... więcej
1 opinia
4 Crystallove Crystallove Masażer Gua Sha Punktowy Masażer pod oczy z kwarcu różowego 1 szt Crystallove Crystallove Masażer Gua Sha ... więcej
1 opinia
Crystallove
5 Metalowe narzędzie w kształcie stożka - bezpieczny przyrząd do nieinwazyjnej akupunktury dla dzieci - terapia Shonishin (Yoneyama G27) Metalowe narzędzie w kształcie stożka - ... więcej
1 opinia
6 Piłeczka do AUTOMASAŻU i opracowywania punktów spustowych BlackRoll (ball 8-13) 0001522 Piłeczka do AUTOMASAŻU i opracowywania p... więcej
1 opinia

Najlepsze produkty: Rollery do masażu, Rodzaj: Masażery punktowe - Ranking 2024

1. Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Awenturynu Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.

Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Awenturynu Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
topestetic
Ocena:
5.0/5.0
Ilość opinii:
39709
Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Awenturynu Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.


2. Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Kwarcu Różowego Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.

Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Kwarcu Różowego Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
topestetic
Ocena:
5.0/5.0
Ilość opinii:
39709
Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Kwarcu Różowego Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.


3. Podwójna piłeczka do masażu powięzi i punktów spustowych BlackRoll (duo ball) 4006226037895

Podwójna piłeczka do masażu powięzi i punktów spustowych BlackRoll (duo ball) 4006226037895
TOGU (R) Blackroll (R) Duoball Cechy produktu: idealne do samodzielnego masażu punktowego; polecane w masażu szyi lub kręgosłupa - ze względu na odległość pomiędzy dwoma kulkami, z których składa się przyrząd kręgosłup nie jest narazony na dodatkowe urazy. Odległość ta również wpływa na bezpieczeństwo stosowania masażera; możliwe do stosowania również w oparciu o ścianę lub na podłodze Specyfikacja produktu: rozmiar: 16 x 8 x8 cm kolor: czarny materiał: polipropylen spieniony (EPP) Informacje...

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
orteo.pl

Podwójna piłeczka do masażu powięzi i punktów spustowych BlackRoll (duo ball)


Najtańsze produkty: Rollery do masażu, Rodzaj: Masażery punktowe - Ranking 2024

1. Metalowe narzędzie w kształcie stożka - bezpieczny przyrząd do nieinwazyjnej akupunktury dla dzieci - terapia Shonishin (Yoneyama G27)

Metalowe narzędzie w kształcie stożka - bezpieczny przyrząd do nieinwazyjnej akupunktury dla dzieci - terapia Shonishin (Yoneyama G27)
Shonishin to japońska forma terapii, nazywana akupunkturą dla dzieci. To co ją charakteryzuje to mniejsza inwazyjność w porównaniu do standardowego nakłuwania. Techniki wykorzystywane w stosunku do najmłodszych powinny być delikatniejsze, bezpieczniejsze, ale też nie wywoływać lęku. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że organizm małych dzieci znacznie różni się od dorosłego. Szybciej pojawiają się u niego objawy i są zazwyczaj intensywniejsze, dlatego też łatwiej diagnozuje się nieprawidłowości...

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
orteo.pl

Metalowe narzędzie w kształcie stożka - bezpieczny przyrząd do nieinwazyjnej akupunktury dla dzieci - terapia Shonishin (Yoneyama G27)


2. Piłeczka do AUTOMASAŻU i opracowywania punktów spustowych BlackRoll (ball 8-13) 0001522

Piłeczka do AUTOMASAŻU i opracowywania punktów spustowych BlackRoll (ball 8-13) 0001522
TOGU (R) BLACKROLL BALL (12 cm) Cechy produktu: idealna do samodzielnego masażu powięzi; stosowana w celu regeneracji ciała i poszczególnych partii mięśniowych; minimalizuje napięcie mięśniowe; stosowana również w celu zmniejszenia widoczności blizn na ciele (pomocniczo). Specyfikacja produktu: rozmiar:: 12 cm kolor: czarny materiał: polipropylen spieniony (EPP) Informacje dodatkowe: bezzapachowy, hipoalergiczny, łatwy w czyszczeniu, nadaje się do recylingu. Blackroll(R) niemiecka marka produ...

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
orteo.pl

Piłeczka do AUTOMASAŻU i opracowywania punktów spustowych BlackRoll (ball 8-13)


3. Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Awenturynu Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.

Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Awenturynu Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
topestetic
Ocena:
5.0/5.0
Ilość opinii:
39709
Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Awenturynu Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.


Porównanie TOP 3

Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Awenturynu Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt. Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Awenturynu Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt. Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Kwarcu Różowego Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt. Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Kwarcu Różowego Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt. Podwójna piłeczka do masażu powięzi i punktów spustowych BlackRoll (duo ball) 4006226037895 Podwójna piłeczka do masażu powięzi i punktów spustowych BlackRoll (duo ball) 4006226037895
Cena
ProducentCrystalloveCrystallove

1 komentarz do “Rollery do masażu, Rodzaj: Masażery punktowe - Ranking 2024”

  1. Crystallove Crystallove Masażer Gua Sha Punktowy Masażer pod oczy z kwarcu różowego 1 szt: Produkt spełnił moje oczekiwania.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz