Rollery do masażu, Miejsce stosowania: Do ciała

Crystallove Crystallove Crystalcups Face And Body Zestaw Bańki do masażu twarzy i ciała inspirowane kryształami

Najlepsze w kategorii Rollery do masażu Miejsce stosowania Do ciała. Ranking TOP 20. Średnia cena produktu 198 zł. Ceny od 42 zł do 349 zł. Najlepszy producent: Crystallove. Najlepszy w rankingu: Crystallove Crystallove Crystalcups Face And Body Zestaw Bańki do masażu twarzy i ciała inspirowane kryształami, średnia cena 90 zł (trend: stała, dostępność: 5). Najtańszy: Wałeczek jadeitowy (żadowy) gładki do masażu twarzy i ciała kosztuje 42 zł (cena: stała, dostępność: 1). Najdroższy: Crystallove Crystallove Maska na Twarz i Ciało z Ametystu Maseczka redukuje cienie i opuchliznę wokół oczu 1 szt. kosztuje 349 zł (cena: stała, dostępność: 2).


Ranking TOP 20

Lp. Zdjęcie Nazwa Cena Opinie Producent
1 Crystallove Crystallove Crystalcups Face And Body Zestaw Bańki do masażu twarzy i ciała inspirowane kryształami Crystallove Crystallove Crystalcups Face And Body Zestaw Bańki do masażu twarzy i ciała inspirowane kryształami
1 opinia
Crystallove
2 Crystallove Crystallove Maska ma twarz i ciało z Kwarcu Różowego Akcesoria do pielęgnacji Crystallove Crystallove Maska ma twarz i ciało z Kwarcu Różowego Akcesoria do pielęgnacji
1 opinia
Crystallove
3 Crystallove Maska na twarz i ciało z Ametystu Crystallove Crystallove Maska na twarz i ciało z Ametystu Crystallove
1 opinia
Crystallove
4 Crystallove Crystallove Maska na Twarz i Ciało z Ametystu Maseczka redukuje cienie i opuchliznę wokół oczu 1 szt. Crystallove Crystallove Maska na Twarz i Ciało z Ametystu Maseczka redukuje cienie i opuchliznę wokół oczu 1 szt.
1 opinia
Crystallove
5 Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Kwarcu Różowego Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt. Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Kwarcu Różowego Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.
1 opinia
Crystallove
6 Crystallove Crystallove Maska na Twarz i Ciało z Kryształu Górskiego Maseczka redukuje cienie i opuchliznę wokół oczu 1 szt. Crystallove Crystallove Maska na Twarz i Ciało z Kryształu Górskiego Maseczka redukuje cienie i opuchliznę wokół oczu 1 szt.
1 opinia
Crystallove
7  Wałeczek jadeitowy (żadowy) gładki do masażu twarzy i ciała Wałeczek jadeitowy (żadowy) gładki do masażu twarzy i ciała
1 opinia
8 Crystallove Crystallove Maska na Twarz i Ciało z Jadeitu Maseczka redukuje cienie i opuchliznę wokół oczu 1 szt. Crystallove Crystallove Maska na Twarz i Ciało z Jadeitu Maseczka redukuje cienie i opuchliznę wokół oczu 1 szt.
1 opinia
Crystallove
9 Crystallove Maska na twarz i ciało z Jadeitu Crystallove Crystallove Maska na twarz i ciało z Jadeitu Crystallove
1 opinia
Crystallove
10 Crystallove Maska na twarz i ciało z Kwarcu Różowego Crystallove Crystallove Maska na twarz i ciało z Kwarcu Różowego Crystallove
1 opinia
Crystallove
11 Crystallove Maska na twarz i ciało z obsydianu Crystallove Crystallove Maska na twarz i ciało z obsydianu Crystallove
1 opinia
Crystallove
12  Wałeczek jadeitowy (żadowy) gładki do masażu twarzy i ciała Wałeczek jadeitowy (żadowy) gładki do masażu twarzy i ciała
1 opinia
13 Senelle Senelle Roller Masażer do twarzy i ciała z kwarcu różowego 1 szt. Senelle Senelle Roller Masażer do twarzy i ciała z kwarcu różowego 1 szt.
1 opinia
Senelle
14 Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Awenturynu Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt. Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Awenturynu Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.
1 opinia
Crystallove
15 Crystallove Crystallove Masażer Obrotowy do Twarzy i Ciała Masaż wspomaga jędrność skóry, zmarszczki ulegają spłyceniu 1 szt. Crystallove Crystallove Masażer Obrotowy do Twarzy i Ciała Masaż wspomaga jędrność skóry, zmarszczki ulegają spłyceniu 1 szt.
1 opinia
Crystallove
16 Crystallove Crystallove Grzybek do masażu z Jadeitu Przeznaczone do masażu twarzy i ciała oraz skóry wokół oczu 1 szt. Crystallove Crystallove Grzybek do masażu z Jadeitu Przeznaczone do masażu twarzy i ciała oraz skóry wokół oczu 1 szt.
1 opinia
Crystallove
17 Crystallove Maska na twarz i ciało z kryształu górskiego Crystallove Crystallove Maska na twarz i ciało z kryształu górskiego Crystallove
1 opinia
Crystallove
18 Crystallove Crystallove Germanium Roller - masażer obrotowy do twarzy i ciała cry-130-1-10806 Crystallove Crystallove Germanium Roller - masażer obrotowy do twarzy i ciała cry-130-1-10806
1 opinia
Crystallove

Najlepsze produkty: Rollery do masażu, Miejsce stosowania: Do ciała

1) Crystallove Crystallove Crystalcups Face And Body Zestaw Bańki do masażu twarzy i ciała inspirowane kryształami

Crystallove Crystallove Crystalcups Face And Body Zestaw Bańki do masażu twarzy i ciała inspirowane kryształami
CRYSTALLOVE Bańki silikonowe do masażu twarzy i ciała - crystal Mamy około 70 mięśni, które nadają twarzy kształt. Tak jak ćwiczymy swoje ciało należy ćwiczyć również twarz. Z bańkami crystalcup wykonasz profesjonalny masaż twarzy i ciała w zaciszu domowego SPA. Dzięki regularnym zabiegom face cupping pobudzisz krążenie krwi, dotlenienie tkanek, dostarczysz skórze składniki odżywcze. Drenaż limfatyczny wspomoże usuwanie toksyn. Masaż twarzy bańką zredukuje cienie i opuchliznę pod oczami, zmni...

Gdzie kupić:

Sklep Nazwa Cena
topestetic
Ocena:  5.0/5.0
Ilość opinii:  4398
Crystallove Crystalcups Face And Body Zestaw Bańki do masażu twarzy i ciała inspirowane kryształami
unicornbeauty.com.pl

CRYSTALLOVE Bańki silikonowe do masażu twarzy i ciała (brokatowe)
_CIAO.PL

CRYSTALLOVE Bańki silikonowe do masażu twarzy i ciała CRYSTAL
douglas.pl
Ocena:  2.5/5.0
Ilość opinii:  178
Crystallove Masażery do twarzy Bańki silikonowe do masażu twarzy i ciała
4skin.pl

CRYSTALLOVE Crystalcups Face And Body Bańki silikonowe do masażu twarzy i ciała. 2 KOLORY - Crystal


2) Crystallove Crystallove Maska ma twarz i ciało z Kwarcu Różowego Akcesoria do pielęgnacji

Crystallove Crystallove Maska ma twarz i ciało z Kwarcu Różowego Akcesoria do pielęgnacji

Gdzie kupić:

Sklep Nazwa Cena
douglas.pl
Ocena:  2.5/5.0
Ilość opinii:  178
Crystallove Masażery do twarzy Maska na twarz i ciało z Jadeitu
topestetic
Ocena:  5.0/5.0
Ilość opinii:  4398
Crystallove Maska na Twarz i Ciało z Kwarcu Różowego Maseczka redukuje cienie i opuchliznę wokół oczu 1 szt.


3) Crystallove Maska na twarz i ciało z Ametystu Crystallove

Crystallove Maska na twarz i ciało z Ametystu Crystallove
-maska na twarz pleciona ręcznie z kawałeczków kamienia naturalnego - ametystu -ametyst jest przepięknym kamieniem przybierającym różne odcienie fioletu -jest jednym z najsilniej działających uzdrawiająco kryształów -przypisany jest dla znaków zodiaku: Panna, Koziorożec, Wodnik, Ryby, Strzelec -naturalny chłód kamienia redukuje cienie i opuchliznę wokół oczu -zmniejsza się napięcie mięśni twarzy -maska idealna do stosowania po zabiegach z użyciem masażera oraz płytki gua sha jako ostatni etap...

Gdzie kupić:

Sklep Nazwa Cena
kufereknatury.pl

Maska na twarz i ciało z Ametystu Crystallove


Najtańsze produkty: Rollery do masażu, Miejsce stosowania: Do ciała

1) Wałeczek jadeitowy (żadowy) gładki do masażu twarzy i ciała

 Wałeczek jadeitowy (żadowy) gładki do masażu twarzy i ciała
Japoński lifting twarzy dzieli się na trzy etapy: najpierw, nawiązując kontakt ze skórą klientki wykonuje się ruchy głaszczące, następnie ruchy shiatsu (uciski palcami), a na zakończenie wykorzystuje się wałeczki żadowe wykonane z kamieni znanych od dawna na Wschodzie, m. in. nefrytu i jadeitu.
Stosowanie żadowych wałeczków doskonale działa na skórę. Chłód wydzielany przez żad pomaga zamknąć pory.
Wałeczki umożliwiają drenaż limfy, a więc zmniejszają opuchliznę i inne problemy związane z zatr...

Opinie:

super
Joana

Gdzie kupić:

Sklep Nazwa Cena
Sklep Czarodziejski FRAIDA.pl
Ocena:  2.8/5.0
Ilość opinii:  1
Wałeczek masażer jadeitowy (żadowy) gładki do masażu twarzy i ciała (mały)


2) Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Kwarcu Różowego Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.

Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Kwarcu Różowego Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.

Gdzie kupić:

Sklep Nazwa Cena
topestetic
Ocena:  5.0/5.0
Ilość opinii:  4398
Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Kwarcu Różowego Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.


3) Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Awenturynu Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.

Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Awenturynu Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.

Gdzie kupić:

Sklep Nazwa Cena
topestetic
Ocena:  5.0/5.0
Ilość opinii:  4398
Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Awenturynu Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.


Porównanie TOP 3

Crystallove Crystallove Crystalcups Face And Body Zestaw Bańki do masażu twarzy i ciała inspirowane kryształami Crystallove Crystallove Crystalcups Face And Body Zestaw Bańki do masażu twarzy i ciała inspirowane kryształami Crystallove Crystallove Maska ma twarz i ciało z Kwarcu Różowego Akcesoria do pielęgnacji Crystallove Crystallove Maska ma twarz i ciało z Kwarcu Różowego Akcesoria do pielęgnacji Crystallove Maska na twarz i ciało z Ametystu Crystallove Crystallove Maska na twarz i ciało z Ametystu Crystallove
Cena
Producent Crystallove Crystallove Crystallove

2 komentarze

  1. Wałeczek jadeitowy (żadowy) gładki do masażu twarzy i ciała : praktyczny wałek do masażu twarzy. w przystępnej cenie, odprężający i chłodzący. pomaga na oznaki zmęczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *