Rollery do masażu, Miejsce stosowania: Do ciała

Crystallove Crystallove Crystalcups Face And Body Zestaw Bańki do masażu twarzy i ciała inspirowane kryształami

Najlepsze w kategorii Rollery do masażu Miejsce stosowania Do ciała. Ranking TOP 20. Średnia cena produktu 168 zł. Ceny od 6 zł do 349 zł. Najlepszy producent: Crystallove. Najlepszy w rankingu: Crystallove Crystallove Crystalcups Face And Body Zestaw Bańki do masażu twarzy i ciała inspirowane kryształami, średnia cena 90 zł (trend: stała, dostępność: 5). Najtańszy: Masażer Do Ciała Szyi Pleców Avon kosztuje 6 zł (cena: stała, dostępność: 1). Najdroższy: Crystallove Crystallove Maska na Twarz i Ciało z Kryształu Górskiego Maseczka redukuje cienie i opuchliznę wokół oczu 1 szt. kosztuje 349 zł (cena: stała, dostępność: 2).


Ranking TOP 20

Lp. Zdjęcie Nazwa Cena Opinie Producent
1 Crystallove Crystallove Crystalcups Face And Body Zestaw Bańki do masażu twarzy i ciała inspirowane kryształami Crystallove Crystallove Crystalcups Face And Body Zestaw Bańki do masażu twarzy i ciała inspirowane kryształami
1 opinia
Crystallove
2 Crystallove Maska na twarz i ciało z Ametystu Crystallove Crystallove Maska na twarz i ciało z Ametystu Crystallove
1 opinia
Crystallove
3 Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Kwarcu Różowego Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt. Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Kwarcu Różowego Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.
1 opinia
Crystallove
4  Wałeczek jadeitowy (żadowy) gładki do masażu twarzy i ciała Wałeczek jadeitowy (żadowy) gładki do masażu twarzy i ciała
1 opinia
5 Crystallove Maska na twarz i ciało z Kwarcu Różowego Crystallove Crystallove Maska na twarz i ciało z Kwarcu Różowego Crystallove
1 opinia
Crystallove
6 Crystallove Maska na twarz i ciało z obsydianu Crystallove Crystallove Maska na twarz i ciało z obsydianu Crystallove
1 opinia
Crystallove
7 Crystallove Crystallove Maska na Twarz i Ciało z Kryształu Górskiego Maseczka redukuje cienie i opuchliznę wokół oczu 1 szt. Crystallove Crystallove Maska na Twarz i Ciało z Kryształu Górskiego Maseczka redukuje cienie i opuchliznę wokół oczu 1 szt.
1 opinia
Crystallove
8 Crystallove Crystallove Maska na Twarz i Ciało z Jadeitu Maseczka redukuje cienie i opuchliznę wokół oczu 1 szt. Crystallove Crystallove Maska na Twarz i Ciało z Jadeitu Maseczka redukuje cienie i opuchliznę wokół oczu 1 szt.
1 opinia
Crystallove
9 Crystallove Crystallove Maska na Twarz i Ciało z Ametystu Maseczka redukuje cienie i opuchliznę wokół oczu 1 szt. Crystallove Crystallove Maska na Twarz i Ciało z Ametystu Maseczka redukuje cienie i opuchliznę wokół oczu 1 szt.
1 opinia
Crystallove
10 Crystallove Maska na twarz i ciało z Jadeitu Crystallove Crystallove Maska na twarz i ciało z Jadeitu Crystallove
1 opinia
Crystallove
11 Crystallove Crystallove Maska ma twarz i ciało z Kwarcu Różowego Akcesoria do pielęgnacji Crystallove Crystallove Maska ma twarz i ciało z Kwarcu Różowego Akcesoria do pielęgnacji
1 opinia
Crystallove
12  Wałeczek jadeitowy (żadowy) gładki do masażu twarzy i ciała Wałeczek jadeitowy (żadowy) gładki do masażu twarzy i ciała
1 opinia
13 Crystallove Crystallove Masażer Obrotowy do Twarzy i Ciała Masaż wspomaga jędrność skóry, zmarszczki ulegają spłyceniu 1 szt. Crystallove Crystallove Masażer Obrotowy do Twarzy i Ciała Masaż wspomaga jędrność skóry, zmarszczki ulegają spłyceniu 1 szt.
1 opinia
Crystallove
14 Crystallove Crystallove Grzybek do Masażu z Kwarcu Różowego Grzybki do masażu twarzy, ciała oraz skóry wokół oczu 1 szt. Crystallove Crystallove Grzybek do Masażu z Kwarcu Różowego Grzybki do masażu twarzy, ciała oraz skóry wokół oczu 1 szt.
1 opinia
Crystallove
15 Crystallove Crystallove Grzybek do masażu z Jadeitu Przeznaczone do masażu twarzy i ciała oraz skóry wokół oczu 1 szt. Crystallove Crystallove Grzybek do masażu z Jadeitu Przeznaczone do masażu twarzy i ciała oraz skóry wokół oczu 1 szt.
1 opinia
Crystallove
16 Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Awenturynu Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt. Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Awenturynu Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.
1 opinia
Crystallove
17 Senelle Senelle Roller Masażer do twarzy i ciała z kwarcu różowego 1 szt. Senelle Senelle Roller Masażer do twarzy i ciała z kwarcu różowego 1 szt.
1 opinia
Senelle
18 Masażer Roller 3D do Twarzy Ciała Wibracyjny Kulki Masażer Roller 3D do Twarzy Ciała Wibracyjny Kulki
1 opinia
19 Masażer Do Ciała Szyi Pleców Avon Masażer Do Ciała Szyi Pleców Avon
1 opinia
20 Crystallove Crystallove Germanium Roller - masażer obrotowy do twarzy i ciała cry-130-1-10806 Crystallove Crystallove Germanium Roller - masażer obrotowy do twarzy i ciała cry-130-1-10806
1 opinia
Crystallove

Najlepsze produkty: Rollery do masażu, Miejsce stosowania: Do ciała

1) Crystallove Crystallove Crystalcups Face And Body Zestaw Bańki do masażu twarzy i ciała inspirowane kryształami

Crystallove Crystallove Crystalcups Face And Body Zestaw Bańki do masażu twarzy i ciała inspirowane kryształami
CRYSTALLOVE Bańki silikonowe do masażu twarzy i ciała - crystal Mamy około 70 mięśni, które nadają twarzy kształt. Tak jak ćwiczymy swoje ciało należy ćwiczyć również twarz. Z bańkami crystalcup wykonasz profesjonalny masaż twarzy i ciała w zaciszu domowego SPA. Dzięki regularnym zabiegom face cupping pobudzisz krążenie krwi, dotlenienie tkanek, dostarczysz skórze składniki odżywcze. Drenaż limfatyczny wspomoże usuwanie toksyn. Masaż twarzy bańką zredukuje cienie i opuchliznę pod oczami, zmni...

Gdzie kupić:

Sklep Nazwa Cena
topestetic
Ocena:  5.0/5.0
Ilość opinii:  5999
Crystallove Crystalcups Face And Body Zestaw Bańki do masażu twarzy i ciała inspirowane kryształami
unicornbeauty.com.pl

CRYSTALLOVE Bańki silikonowe do masażu twarzy i ciała (brokatowe)
_CIAO.PL

CRYSTALLOVE Bańki silikonowe do masażu twarzy i ciała CRYSTAL
douglas.pl
Ocena:  2.8/5.0
Ilość opinii:  206
Crystallove Masażery do twarzy Bańki silikonowe do masażu twarzy i ciała
4skin.pl

CRYSTALLOVE Crystalcups Face And Body Bańki silikonowe do masażu twarzy i ciała. 2 KOLORY - Crystal


2) Crystallove Maska na twarz i ciało z Ametystu Crystallove

Crystallove Maska na twarz i ciało z Ametystu Crystallove
-maska na twarz pleciona ręcznie z kawałeczków kamienia naturalnego - ametystu -ametyst jest przepięknym kamieniem przybierającym różne odcienie fioletu -jest jednym z najsilniej działających uzdrawiająco kryształów -przypisany jest dla znaków zodiaku: Panna, Koziorożec, Wodnik, Ryby, Strzelec -naturalny chłód kamienia redukuje cienie i opuchliznę wokół oczu -zmniejsza się napięcie mięśni twarzy -maska idealna do stosowania po zabiegach z użyciem masażera oraz płytki gua sha jako ostatni etap...

Gdzie kupić:

Sklep Nazwa Cena
kufereknatury.pl

Maska na twarz i ciało z Ametystu Crystallove


3) Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Kwarcu Różowego Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.

Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Kwarcu Różowego Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.

Gdzie kupić:

Sklep Nazwa Cena
topestetic
Ocena:  5.0/5.0
Ilość opinii:  5999
Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Kwarcu Różowego Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.


Najtańsze produkty: Rollery do masażu, Miejsce stosowania: Do ciała

1) Masażer Do Ciała Szyi Pleców Avon

Masażer Do Ciała Szyi Pleców Avon
Masażer Do Ciała Szyi Pleców Avon

Gdzie kupić:

Sklep Nazwa Cena
Allegro

Masażer Do Ciała Szyi Pleców Avon


2) Masażer Roller 3D do Twarzy Ciała Wibracyjny Kulki

Masażer Roller 3D do Twarzy Ciała Wibracyjny Kulki
Masażer Roller 3D do Twarzy Ciała Wibracyjny Kulki

Gdzie kupić:

Sklep Nazwa Cena
Allegro

Masażer Roller 3D do Twarzy Ciała Wibracyjny Kulki
Allegro

Masażer Roller 3D do Twarzy Ciała Wibracyjny Kulki
Allegro

Masażer Roller 3D do Twarzy Ciała Wibracyjny Kulki


3) Wałeczek jadeitowy (żadowy) gładki do masażu twarzy i ciała

 Wałeczek jadeitowy (żadowy) gładki do masażu twarzy i ciała
Japoński lifting twarzy dzieli się na trzy etapy: najpierw, nawiązując kontakt ze skórą klientki wykonuje się ruchy głaszczące, następnie ruchy shiatsu (uciski palcami), a na zakończenie wykorzystuje się wałeczki żadowe wykonane z kamieni znanych od dawna na Wschodzie, m. in. nefrytu i jadeitu.
Stosowanie żadowych wałeczków doskonale działa na skórę. Chłód wydzielany przez żad pomaga zamknąć pory.
Wałeczki umożliwiają drenaż limfy, a więc zmniejszają opuchliznę i inne problemy związane z zatr...

Opinie:

super
Joana

Gdzie kupić:

Sklep Nazwa Cena
Sklep Czarodziejski FRAIDA.pl
Ocena:  2.8/5.0
Ilość opinii:  1
Wałeczek masażer jadeitowy (żadowy) gładki do masażu twarzy i ciała (mały)


Porównanie TOP 3

Crystallove Crystallove Crystalcups Face And Body Zestaw Bańki do masażu twarzy i ciała inspirowane kryształami Crystallove Crystallove Crystalcups Face And Body Zestaw Bańki do masażu twarzy i ciała inspirowane kryształami Crystallove Maska na twarz i ciało z Ametystu Crystallove Crystallove Maska na twarz i ciało z Ametystu Crystallove Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Kwarcu Różowego Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt. Crystallove Crystallove Masażer Punktowy do Refleksologii z Kwarcu Różowego Idealny do masażu punktowego, refleksologii twarzy i ciała 1 szt.
Cena
Producent Crystallove Crystallove Crystallove

2 komentarze

  1. Wałeczek jadeitowy (żadowy) gładki do masażu twarzy i ciała : praktyczny wałek do masażu twarzy. w przystępnej cenie, odprężający i chłodzący. pomaga na oznaki zmęczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *