Najlepsze w kategorii Błyszczyki do ust Efekt Lśniący. Ranking TOP 20. Średnia cena produktu 41 zł. Ceny od 22 zł do 119 zł. Najlepszy producent: Tirtir. Najlepszy w rankingu: Shiseido Crystal GelGloss, średnia cena 119 zł (trend: stała, dostępność: 3). Najtańszy: Rimmel Ohh My Gloss 330 Snog Swatch kosztuje 22 zł (cena: maleje, dostępność: 5). Najdroższy: Shiseido Crystal GelGloss kosztuje 119 zł (cena: stała, dostępność: 3).
Spis treści:
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Shiseido Crystal GelGloss
2.2 Max Factor Colour Elixir Cushion 030 Majesty Berry Błyszczyk do ust 9ml
2.3 Estée Lauder Estée Lauder Tempt&Tease Pure Color Envy Lip Shine Błyszczyk 5.8 ml
3. Najtańsze
3.1 Rimmel Ohh My Gloss 330 Snog Swatch
3.2 Max Factor Colour Elixir Cushion 020 Splendor Chick błyszczyk do ust 9ml
3.3 Eveline Cosmetics EVELINE Lipgloss Lip Maxximizer XL - 01 Hawaii, 4,5 ml
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Shiseido Crystal GelGloss
2.2 Max Factor Colour Elixir Cushion 030 Majesty Berry Błyszczyk do ust 9ml
2.3 Estée Lauder Estée Lauder Tempt&Tease Pure Color Envy Lip Shine Błyszczyk 5.8 ml
3. Najtańsze
3.1 Rimmel Ohh My Gloss 330 Snog Swatch
3.2 Max Factor Colour Elixir Cushion 020 Splendor Chick błyszczyk do ust 9ml
3.3 Eveline Cosmetics EVELINE Lipgloss Lip Maxximizer XL - 01 Hawaii, 4,5 ml
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
Ranking TOP 20
| Lp. | Zdjęcie | Nazwa | Cena | Opinie | Producent | Kolor | Pojemność | Właściwości | Efekt | Postać | Poziom krycia |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 ![]() | | Shiseido Crystal GelGloss | ![]() 1 opinia | Shiseido | transparentny | 9ml | nawilżający, Nawilżający, Lśniący | lśniący, Lśniący | aplikator | n/a | |
2 ![]() | | Max Factor Colour Elixir Cushion 030 Maj... więcej | ![]() 1 opinia | Max Factor | Róż, koralowy, fioletowy | 9ml | nawilża, odżywia | błyszczący | tubka | n/a | |
| 3 | | Estée Lauder Estée Lauder Tempt&Tease Pu... więcej | ![]() 1 opinia | Estee Lauder | n/a | 8ml | pielęgnujący, błyszczące | włosy błyszczące, pokrywający, Połysku, Lśniący | sztyft z aplikatorem | średni | |
4 ![]() | | Artdeco Lip Brilliance 64 | ![]() 1 opinia | Artdeco | różowy | 5ml | Nawilżający, Długotrwały | błyszczący, długotrwałe | aplikator | średni | |
| 5 | | NYX Professional Makeup Professional Mak... więcej | ![]() 1 opinia | NYX | przezroczysty, fioletowy, brąz | n/a | błyszczące, powiększa | lśniący, brokatowy | aplikator | średni | |
| 6 | | Max Factor Colour Elixir Cushion 020 Spl... więcej | ![]() 1 opinia | Max Factor | Róż, koralowy, fioletowy | 9ml | nawilża, odżywia | błyszczący | tubka | n/a | |
7 ![]() | | KIKO Milano 3D Hydra błyszczyk do ust | ![]() 1 opinia | Kiko Milano | n/a | n/a | nabłyszczający | Lśniący | aplikator | n/a | |
8 ![]() | | Tirtir Waterism Glow Tint do ust z lśnią... więcej | ![]() 1 opinia | Tirtir | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | |
9 ![]() | | Tirtir Waterism Glow Tint do ust z lśnią... więcej | ![]() 1 opinia | Tirtir | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | |
10 ![]() | | KIKO Milano 3D Hydra błyszczyk do ust | ![]() 1 opinia | Kiko Milano | czerwienie | n/a | n/a | Lśniący | aplikator | n/a | |
11 ![]() | | Tirtir Waterism Glow Tint do ust z lśnią... więcej | ![]() 1 opinia | Tirtir | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | |
12 ![]() | | Tirtir Waterism Glow Tint do ust z lśnią... więcej | ![]() 1 opinia | Tirtir | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | |
13 ![]() | | INGLOT COSMOPOLITAN 52 Błyszczyk powięks... więcej | ![]() 1 opinia | Inglot | n/a | 4,8ml | nawilżający, wygładzający, anti-aging, nadający objętość, Lśniący | lśniący, MATTE, Lśniący | sztyft z aplikatorem | średni | |
14 ![]() | | Eveline Cosmetics EVELINE Lipgloss Lip M... więcej | ![]() 1 opinia | Eveline Cosmetics | róże | n/a | powiększonych, nawilża, zwiększa objętość, odżywia | Lśniący | n/a | n/a | |
15 ![]() | | Rimmel Ohh My Gloss 330 Snog Swatch | ![]() 1 opinia | Rimmel | różowy | 5ml | nabłyszczający | Lśniący | aplikator | średni stopień krycia, średni | |
16 ![]() | | KIKO Milano 3D Hydra błyszczyk do ust 01... więcej | ![]() 1 opinia | Kiko Milano | n/a | n/a | nabłyszczający | Lśniący | aplikator | n/a | |
| 17 | | Loreal Paris Paris Brilliant Signature P... więcej | ![]() 1 opinia | L'oreal | pomarańczowy, beżowy | 7ml | nawilża, objętości | błyszczący, nawilżający | n/a | n/a | |
| 18 | | Benecos Błyszczyk do ust ROSE GreenLine-... więcej | ![]() 1 opinia | Benecos | czerwienie | n/a | nawilża, trwały, pielęgnuje, Wygładza | Lśniący | n/a | n/a | |
| 19 | | Yves Saint Laurent Vernis A Levres Vinyl... więcej | ![]() 1 opinia | Yves Saint Laurent | bordowy | 6g | nawilża, Długotrwały | błyszczący | aplikator | n/a | |
| 20 | | Artdeco Hydra Lip Booster 36 translucent... więcej | ![]() 1 opinia | Artdeco | brąz | 6ml | nawilża, Wygładza | błyszczący, nawilżający, metaliczny | aplikator | n/a |
Najlepsze produkty: Błyszczyki do ust, Efekt: Lśniący - Ranking 2025
1. Shiseido Crystal GelGloss

Dane techniczne:
| Kolor | transparentny |
| Pojemność | 9ml |
| Właściwości | nawilżający, Nawilżający, Lśniący |
| Efekt | lśniący, Lśniący |
| Postać | aplikator |
2. Max Factor Colour Elixir Cushion 030 Majesty Berry Błyszczyk do ust 9ml

Dane techniczne:
| Kolor | Róż, koralowy, fioletowy |
| Pojemność | 9ml |
| Właściwości | nawilża, odżywia |
| Efekt | błyszczący |
| Postać | tubka |
3. Estée Lauder Estée Lauder Tempt&Tease Pure Color Envy Lip Shine Błyszczyk 5.8 ml

Dane techniczne:
| Pojemność | 8ml |
| Właściwości | pielęgnujący, błyszczące |
| Efekt | włosy błyszczące, pokrywający, Połysku, Lśniący |
| Postać | sztyft z aplikatorem |
| Poziom krycia | średni |
Gdzie kupić:
Najtańsze produkty: Błyszczyki do ust, Efekt: Lśniący - Ranking 2025
1. Rimmel Ohh My Gloss 330 Snog Swatch

Dane techniczne:
| Kolor | różowy |
| Pojemność | 5ml |
| Właściwości | nabłyszczający |
| Efekt | Lśniący |
| Postać | aplikator |
| Poziom krycia | średni stopień krycia, średni |
Gdzie kupić:
2. Max Factor Colour Elixir Cushion 020 Splendor Chick błyszczyk do ust 9ml

Dane techniczne:
| Kolor | Róż, koralowy, fioletowy |
| Pojemność | 9ml |
| Właściwości | nawilża, odżywia |
| Efekt | błyszczący |
| Postać | tubka |
Gdzie kupić:
3. Eveline Cosmetics EVELINE Lipgloss Lip Maxximizer XL - 01 Hawaii, 4,5 ml

Dane techniczne:
| Kolor | róże |
| Właściwości | powiększonych, nawilża, zwiększa objętość, odżywia |
| Efekt | Lśniący |




Artdeco HOT CHILLI LIP BOOSTER BŁYSZCZYK 6 ML: Świetny