Pozostałe akcesoria do makijażu, Producent: Top Choice - Ranking 2026

Najlepsze w kategorii Pozostałe akcesoria do makijażu Producent Top Choice. Ranking TOP 20. Średnia cena produktu 14 zł. Ceny od 7 zł do 83 zł. Najlepszy producent: Top Choice. Najlepszy w rankingu: Top Choice PRZYBÓR DO USUWANIA ZASKÓRNIKÓW 36729, średnia cena 9 zł (trend: stała, dostępność: 3). Najtańszy: TOP CHOICE BUTELKA Z ATOMIZEREM 75 ML TOP CHOICE kosztuje 7 zł (cena: stała, dostępność: 4). Najdroższy: Top Choice Pielęgnacja i zdobienie paznokci Kleszcze do paznokci kosztuje 83 zł (cena: stała, dostępność: 4).


Ranking TOP 20

Lp.ZdjęcieNazwaCenaOpinieProducentRodzajIlość
1 Spadek Top Choice PRZYBÓR DO USUWANIA ZASKÓRNIKÓW 36729 Top Choice PRZYBÓR DO USUWANIA ZASKÓRNIK... więcej
1 opinia
Top Choicen/an/a
2 Wzrost Top Choice Bio Gąbka-Blender do makijażu Ultra Soft vegan Top Choice Bio Gąbka-Blender do makijażu... więcej
1 opinia
Top ChoiceGąbkin/a
3 Pozycja stała Top Choice Czepek Do Pasemek Top Choice Czepek Do Pasemek
1 opinia
Top Choicen/an/a
4 Spadek Top Choice Colours Lusterko stojące owalne 85741) 1szt Top Choice Colours Lusterko stojące owal... więcej
1 opinia
Top Choicen/an/a
5 Spadek Top Choice Gąbka do twarzy Soft Konjac Aloes Plus 37269) 1szt Top Choice Gąbka do twarzy Soft Konjac A... więcej
1 opinia
Top ChoiceGąbkin/a
6 Spadek Top Choice Pędzelek do cieni 03 Top Choice Pędzelek do cieni 03 "MAKE CO... więcej
1 opinia
Top Choicen/an/a
7 Spadek Top Choice Temperówka podwójna z pokrywką 1 szt. Top Choice Temperówka podwójna z pokrywk... więcej
1 opinia
Top Choicen/an/a
8 Spadek Top Choice Fashion Design Puszek do pudru 36804 Top Choice Fashion Design Puszek do pudr... więcej
1 opinia
Top Choicen/an/a
9 Spadek Top Choice BUTELKA DISC TOP 75 ML Top Choice BUTELKA DISC TOP 75 ML
1 opinia
Top Choice75mln/a
10 Wzrost Top Choice puszek do pudru sypkiego 6456) Top Choice puszek do pudru sypkiego 6456... więcej
1 opinia
Top Choicepuszek do pudrun/a
11 Wzrost TOP CHOICE BUTELKA Z ATOMIZEREM 75 ML TOP CHOICE TOP CHOICE BUTELKA Z ATOMIZEREM 75 ML TO... więcej
1 opinia
Top Choice75mlPłyn, Spray
12 Wzrost Top Choice Gąbki do demakijażu aktywowane wodą 2szt mix kolorów Top Choice Gąbki do demakijażu aktywowan... więcej
1 opinia
Top ChoiceGąbkin/a
13 Wzrost Top Choice Gąbka Blender do makijażu Make Coffee Up 37979) 1szt Top Choice Gąbka Blender do makijażu Mak... więcej
1 opinia
Top ChoiceGąbkin/a
14 Wzrost Top Choice Buteleczka turystyczna z pompką 75ml Top Choice Buteleczka turystyczna z pomp... więcej
2 opinie
Top Choicen/an/a
15 Wzrost TOP CHOICE Gąbki - blendery do makijażu (38358) 1op.- 4szt TOP CHOICE Gąbki - blendery do makijażu ... więcej
1 opinia
Top Choicen/an/a
16 Spadek Top Choice Pielęgnacja i zdobienie paznokci Kleszcze do paznokci Top Choice Pielęgnacja i zdobienie pazno... więcej
1 opinia
Top Choicen/an/a
17 Wzrost Top Choice Pacynki do cieni 36798 5 szt. Top Choice Pacynki do cieni 36798 5 szt.
1 opinia
Top Choicen/an/a
18 TOP CHOICE Top Choice Fashion Design Pęseta skośna 75681 TOP CHOICE Top Choice Fashion Design Pęs... więcej
1 opinia
Top Choicen/an/a
19 Top Choice Pędzelek do cieni 04 Top Choice Pędzelek do cieni 04 "MAKE CO... więcej
1 opinia
Top Choicen/an/a
20 Wzrost Top Choice Pędzel do pudru 01 Top Choice Pędzel do pudru 01 "MAKE COFF... więcej
1 opinia
Top Choicen/an/a

Najlepsze produkty: Pozostałe akcesoria do makijażu, Producent: Top Choice - Ranking 2026

1. Top Choice PRZYBÓR DO USUWANIA ZASKÓRNIKÓW 36729

Top Choice PRZYBÓR DO USUWANIA ZASKÓRNIKÓW 36729

Przybór do higienicznego usuwania zaskórników.Końcówka z pętelką usuwa zaskórniki,a szpikulec służy do nakłówania większych zmian.

Przed użyciem zalecana jest dezynfekcja przyrządu.


Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Empik.com

Top Choice, przyrząd do usuwania zaskórników, 1 szt.
ezebra.pl

Ilość opinii:
155155
Top Choice przybór do zaskórników 36729
ovolt.eu

Top Choice Przybór do zaskórników 1szt


2. Top Choice Bio Gąbka-Blender do makijażu Ultra Soft vegan

Top Choice Bio Gąbka-Blender do makijażu Ultra Soft vegan

Gąbka typu blender wyprodukowana została z elastycznego, piankowego tworzywa (PU) o bardzo drobnej porowatości bez dodatku lateksu.
Dzięki wyjątkowej miękkości doskonale sprawdza się przy nakładaniu płynnych, półpłynnych oraz sypkich kosmetyków.
Klasyczny kształt jajka pozwala na precyzyjne nałożenie produktu. Owalne zakończenie służy do aplikacji kosmetyków na większych obszarach, takich jak czoło czy policzki. Wąska końcówka umożliwia dostanie się do trudno dostępnych okolic twarzy, takich ...


Dane techniczne:

RodzajGąbki

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Empik.com

Top Choice, Bio Gąbka, Blender do makijażu Ultra Soft, vegan (39454) 1szt
ezebra.pl

Ilość opinii:
155155
Top Choice Vegan Bio Sponge miękka gąbka do makijażu 39454


3. Top Choice Czepek Do Pasemek

Top Choice Czepek Do Pasemek

Top Choice

Czepek do pasemek umożliwia zrobienie pasemek w domu, bez konieczności wizyty u fryzjera.


Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
ovolt.eu

Top Choice Czepek do pasemek


Najtańsze produkty: Pozostałe akcesoria do makijażu, Producent: Top Choice - Ranking 2026

1. TOP CHOICE BUTELKA Z ATOMIZEREM 75 ML TOP CHOICE

TOP CHOICE BUTELKA Z ATOMIZEREM 75 ML TOP CHOICE
Buteleczka turystyczna z atomizerem o pojemności 75ml. Mix 4 kolorów.

Dane techniczne:

Rodzaj75ml
IlośćPłyn, Spray

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Empik.com

Top Choice, Butelka Turystyczna Z Atomizerem, 75ml
ovolt.eu

Top Choice Buteleczka turystyczna z atomizerem 75ml
Lamoda_drogerianatura_DW

Butelka turystyczna z atomizerem 75ml
melisa.pl

Top Choice Butelka turystyczna z atomizerem, 75 ml


2. Top Choice Buteleczka turystyczna z pompką 75ml

Top Choice Buteleczka turystyczna z pompką 75ml
Buteleczka turystyczna z pompką marki Top Choice. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wyposażona w poręczną pompkę służącą do dawkowania odpowiedniej ilości produktu. Sprawdzi się do przechowywania żeli, kosmetyków. Buteleczka idealna do torebki lub kosmetyczki.

Opinie:

buteleczka z dozownikiem dobrej jakości. przydatna wpodróży
Beata
Produkt bardzo przydatny .
Sylwia.

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
ovolt.eu

Top Choice Buteleczka turystyczna z pompką 75ml
Lamoda_drogerianatura_DW

Buteleczka turystyczna z pompką 75ml


3. Top Choice puszek do pudru sypkiego 6456)

Top Choice puszek do pudru sypkiego 6456)

Top Choice

Puszek do pudru sypkiego o średnicy 60 mm. Posiada paseczek do chwytania.


Dane techniczne:

Rodzajpuszek do pudru

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Empik.com

Top Choice, puszek do pudru sypkiego, 1 szt.


Porównanie TOP 3

Top Choice PRZYBÓR DO USUWANIA ZASKÓRNIKÓW 36729 Top Choice PRZYBÓR DO USUWANIA ZASKÓRNIKÓW 36729 Top Choice Bio Gąbka-Blender do makijażu Ultra Soft vegan Top Choice Bio Gąbka-Blender do makijażu Ultra Soft vegan Top Choice Czepek Do Pasemek Top Choice Czepek Do Pasemek
Cena
ProducentTop ChoiceTop ChoiceTop Choice
Rodzajn/aGąbkin/a

2 komentarze do “Pozostałe akcesoria do makijażu, Producent: Top Choice - Ranking 2026”

Dodaj komentarz