Najlepsze w kategorii Płyny do demakijażu Działanie Łagodzące. Ranking TOP 20. Średnia cena produktu 100 zł. Ceny od 10 zł do 589 zł. Najlepszy producent: SesDerma. Najlepszy w rankingu: Demopia płyn do pielęgnacji powiek Nużeńce 100 ml, średnia cena 31 zł (trend: rośnie, dostępność: 5). Najtańszy: Bielenda Bawełna dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125ml kosztuje 10 zł (cena: stała, dostępność: 5). Najdroższy: Forlled Forlled Hyalogy Remover For Point Make-Up Płyn do demakijażu oczu i ust 150 ml kosztuje 589 zł (cena: stała, dostępność: 2).
Spis treści:
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Demopia płyn do pielęgnacji powiek Nużeńce 100 ml
2.2 Organic Series Eye Makeup Remover Płyn do demakijażu oczu 200ml
2.3 Environ Oil Free Eye Make-up Remover Skin EssentiA Płyn do demakijażu powiek 100 ml
3. Najtańsze
3.1 Bielenda Bawełna dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125ml
3.2 Ziaja De-makijaż: nawilżający płyn do demakijażu oczu 120ml
3.3 Loreal Mixa Dwufazowy płyn do demakijażu Optymalna tolerancja 125 ml
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Demopia płyn do pielęgnacji powiek Nużeńce 100 ml
2.2 Organic Series Eye Makeup Remover Płyn do demakijażu oczu 200ml
2.3 Environ Oil Free Eye Make-up Remover Skin EssentiA Płyn do demakijażu powiek 100 ml
3. Najtańsze
3.1 Bielenda Bawełna dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125ml
3.2 Ziaja De-makijaż: nawilżający płyn do demakijażu oczu 120ml
3.3 Loreal Mixa Dwufazowy płyn do demakijażu Optymalna tolerancja 125 ml
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
Ranking TOP 20
| Lp. | Zdjęcie | Nazwa | Cena | Opinie | Producent | Typ skóry | Działanie | Składnik | Pojemność | Rodzaj kosmetyku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 ![]() | | Demopia płyn do pielęgnacji powiek Nużeń... więcej | ![]() 1 opinia | Demopia | Wrażliwa | nawilża, łagodzi | aloe, aloesowy, hialuronowy, Kwas hialuronowy | n/a | n/a | |
2 ![]() | | Organic Series Eye Makeup Remover Płyn d... więcej | ![]() 1 opinia | Organic Series | Każdy rodzaj | nawilża, łagodzi, nawilżenia | Pantenol | 200ml | n/a | |
3 ![]() | | Environ Oil Free Eye Make-up Remover Ski... więcej | ![]() 1 opinia | Environ | Wrażliwa, wrażliwej, każdy rodzaj | łagodzi, Łagodzące | Pantenol | 100ml | n/a | |
4 ![]() | | SesDerma Sensyses Cleanser Classic Płyn ... więcej | ![]() 4 opinie | SesDerma | Wrażliwa, wrażliwej, każdy rodzaj, każdego rodzaju, do wszystkich rodzajów | Łagodzące, regeneracyjne | aloes, aloe, pantenol, Panthenol | 200ml | n/a | |
5 ![]() | | Lumene Dwufazowy Płyn Do Demakijażu Maki... więcej | ![]() 1 opinia | Lumene | wszystkich typów, Do wszystkich typów skóry | nawilża, łagodzi, świeżą | n/a | 100ml | n/a | |
6 ![]() | | SesDerma Sensyses Cleanser Sebum Płyn oc... więcej | ![]() 11 opinii | SesDerma | Tłusta, tłustej, Mieszana, trądzik | Łagodzące | pantenol, Panthenol | 200ml | n/a | |
7 ![]() | | Soppo Woof It Off, nawilżająco-łagodzący... więcej | ![]() 1 opinia | Soppo | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | |
8 ![]() | | EISENBERG Soin Velouté Démaquillant Hydr... więcej | ![]() 1 opinia | Eisenberg | Każdy rodzaj | Kojące, Nawilżające, nawilża, łagodzi, regeneruje | Awokado | n/a | n/a | |
| 9 | | Peggy Sage Peggy Sage dwufazowy płyn do ... więcej | ![]() 1 opinia | Peggy Sage | Każdy typ, wrażliwych, tłustej | Oczyszczające, Łagodzące | n/a | 125 ml, 125ml | Płyn | |
10 ![]() | | Bielenda Bawełna dwufazowy płyn do demak... więcej | ![]() 2 opinie | Bielenda | wrażliwych, tłustej | nawilża, łagodzi | hialuronowy, Kwas hialuronowy | 125 ml | n/a | |
| 11 | | Loreal Mixa Dwufazowy płyn do demakijażu... więcej | ![]() 1 opinia | L'oreal | Mieszana | demakijaż, łagodzi podrażnienia, oczyszczające | n/a | 125ml | n/a | |
12 ![]() | | SesDerma Sensyses Cleanser Ovalis Płyn o... więcej | ![]() 1 opinia | SesDerma | Wrażliwa, zaczerwienionej, trądzik | Łagodzące | pantenol, Panthenol | 200ml | n/a | |
13 ![]() | | Ziaja De-makijaż: nawilżający płyn do de... więcej | ![]() 1 opinia | Ziaja | wszystkich typów, Do wszystkich typów skóry | nawilża, łagodzi | D-pantenol, gliceryna | 120ml Informacje | n/a | |
14 ![]() | | Diagnosis S.A. Novaclear Atopis Face&Bod... więcej | ![]() 1 opinia | Diagnosis | płyn do kąpieli | Łagodzące | 200ml | 200ml | n/a | |
15 ![]() | | Forlled Forlled Hyalogy Remover For Poin... więcej | ![]() 1 opinia | Forlled | Wrażliwa, każdy rodzaj, każdego typu | Łagodzące | n/a | 150ml | n/a |
Najlepsze produkty: Płyny do demakijażu, Działanie: Łagodzące - Ranking 2025
1. Demopia płyn do pielęgnacji powiek Nużeńce 100 ml

Dane techniczne:
| Typ skóry | Wrażliwa |
| Działanie | nawilża, łagodzi |
| Składnik | aloe, aloesowy, hialuronowy, Kwas hialuronowy |
2. Organic Series Eye Makeup Remover Płyn do demakijażu oczu 200ml

Dane techniczne:
| Pojemność | 200ml |
| Typ skóry | Każdy rodzaj |
| Działanie | nawilża, łagodzi, nawilżenia |
| Składnik | Pantenol |
3. Environ Oil Free Eye Make-up Remover Skin EssentiA Płyn do demakijażu powiek 100 ml

Dane techniczne:
| Pojemność | 100ml |
| Typ skóry | Wrażliwa, wrażliwej, każdy rodzaj |
| Działanie | łagodzi, Łagodzące |
| Składnik | Pantenol |
Najtańsze produkty: Płyny do demakijażu, Działanie: Łagodzące - Ranking 2025
1. Bielenda Bawełna dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125ml

Opinie:

Bielenda - różowy płyn do demakijażu
nick

delikatny i skuteczny
kama
Dane techniczne:
| Pojemność | 125 ml |
| Typ skóry | wrażliwych, tłustej |
| Działanie | nawilża, łagodzi |
| Składnik | hialuronowy, Kwas hialuronowy |
Gdzie kupić:
2. Ziaja De-makijaż: nawilżający płyn do demakijażu oczu 120ml

Dane techniczne:
| Pojemność | 120ml Informacje |
| Typ skóry | wszystkich typów, Do wszystkich typów skóry |
| Działanie | nawilża, łagodzi |
| Składnik | D-pantenol, gliceryna |
Gdzie kupić:
3. Loreal Mixa Dwufazowy płyn do demakijażu Optymalna tolerancja 125 ml

Opinie:

Nie szczypie w oczy , dobrze zmywa makijaż.
Kamila
Dane techniczne:
| Pojemność | 125ml |
| Typ skóry | Mieszana |
| Działanie | demakijaż, łagodzi podrażnienia, oczyszczające |



SesDerma Sensyses Cleanser Sebum Płyn oczyszczający do skóry tłustej i trądzikowej 200ml: Preparat must have….super zmywa makijaż, nie wysusza skóry, minimalizuje widoczność porów.
SesDerma Sensyses Cleanser Sebum Płyn oczyszczający do skóry tłustej i trądzikowej 200ml: Dobry w przystępnej cenie