Najlepsze w kategorii Kremy do twarzy z filtrem Składnik Woda termalna. Ranking TOP 20. Średnia cena produktu 77 zł. Ceny od 70 zł do 167 zł. Najlepszy producent: La Roche-Posay. Najlepszy w rankingu: Vichy Capital Soleil Ochronna Emulsja matująca do twarzy SPF50+ 50ml, średnia cena 70 zł (trend: maleje, dostępność: 5). Najtańszy: Vichy Capital Soleil Ochronna Emulsja matująca do twarzy SPF50+ 50ml kosztuje 70 zł (cena: maleje, dostępność: 5). Najdroższy: Pierre Fabre Avene Solaire Anti-Age Krem SPF50+ bezzapachowy dla skóry wrażliwej 50 ml kosztuje 167 zł (cena: maleje, dostępność: 1).
Spis treści:
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Vichy Capital Soleil Ochronna Emulsja matująca do twarzy SPF50+ 50ml
2.2 Pierre Fabre Avene Solaire Anti-Age Krem SPF50+ bezzapachowy dla skóry wrażliwej 50 ml
2.3 La Roche-Posay Anthelios Ultralekki fluid do twarzy SPF30 50ml
3. Najtańsze
3.1 Vichy Capital Soleil Ochronna Emulsja matująca do twarzy SPF50+ 50ml
3.2 Uriage Eau Thermale Lekki krem aktywnie nawilżający SPF20 40 ml
3.3 Uriage BARIÉSUN SPF 50+ krem matująco-nawilżający SPF50+ skóra mieszana i tłusta 50 ml
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Vichy Capital Soleil Ochronna Emulsja matująca do twarzy SPF50+ 50ml
2.2 Pierre Fabre Avene Solaire Anti-Age Krem SPF50+ bezzapachowy dla skóry wrażliwej 50 ml
2.3 La Roche-Posay Anthelios Ultralekki fluid do twarzy SPF30 50ml
3. Najtańsze
3.1 Vichy Capital Soleil Ochronna Emulsja matująca do twarzy SPF50+ 50ml
3.2 Uriage Eau Thermale Lekki krem aktywnie nawilżający SPF20 40 ml
3.3 Uriage BARIÉSUN SPF 50+ krem matująco-nawilżający SPF50+ skóra mieszana i tłusta 50 ml
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
Ranking TOP 20
| Lp. | Zdjęcie | Nazwa | Cena | Opinie | Producent | Pojemność | Rodzaj cery | Filtr | Działanie | Składnik | Postać | Typ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 ![]() | | Vichy Capital Soleil Ochronna Emulsja ma... więcej | ![]() 11 opinii | Vichy | 50ml | wrażliwa, tłusta, mieszana | wysoka ochrona (SPF 30 - SPF 50) | łagodzenie | woda termalna | fluid | Fotostabilny | |
2 ![]() | | Pierre Fabre Avene Solaire Anti-Age Kre... więcej | ![]() 1 opinia | Pierre Fabre | 50ml | wrażliwa | SPF 50+ | Przeciwzmarszczkowe | woda termalna | krem | wodoodporny | |
3 ![]() | | La Roche-Posay Anthelios Ultralekki flui... więcej | ![]() 1 opinia | La Roche-Posay | 50ml | alergiczna, wrażliwa | n/a | kojąca, Łagodzi | woda termalna | n/a | wodoodporne, bezzapachowy | |
4 ![]() | | La Roche-Posay Anthelios XL Transparentn... więcej | ![]() 1 opinia | La Roche-Posay | 200ml | wrażliwa | SPF 50 | wzmacnia, kojąco | woda termalna | krem | wodoodporny | |
| 5 | | La Roche-Posay Anthelios XL Żel-krem do ... więcej | ![]() 5 opinii | La Roche-Posay | 50ml | wrażliwa, tłusta, mieszana | SPF 50+ | łagodzenie | woda termalna | żel | wodoodporny | |
6 ![]() | | Uriage Eau Thermale Lekki krem aktywnie... więcej | ![]() 2 opinie | Uriage | 40ml | normalna, mieszana | n/a | nawilżający | woda termalna, Kwas hialuronowy | n/a | n/a | |
7 ![]() | | Uriage BARIÉSUN SPF 50+ krem matująco-na... więcej | ![]() 1 opinia | Uriage | 50ml | wrażliwa | SPF 50+ | Matuje, NAWILŻA | woda termalna, Glycerin | n/a | wodoodporny, hipoalergiczny | |
8 ![]() | | Uriage Hyseac Fluide Solaire Protection ... więcej | ![]() 5 opinii | Uriage | 50ml | Skóra tłusta, mieszana | SPF 50 | Matujący | gliceryna, woda termalna, witamina E | n/a | n/a |
Najlepsze produkty: Kremy do twarzy z filtrem, Składnik: Woda termalna - Ranking 2025
1. Vichy Capital Soleil Ochronna Emulsja matująca do twarzy SPF50+ 50ml

Opinie:

Polecam do skóry przetłuszczjaącej
Marta

Produkt godny polecenia choć cena mogłaby być niższa
Kasia
Dane techniczne:
| Pojemność | 50ml |
| Rodzaj cery | wrażliwa, tłusta, mieszana |
| Filtr | wysoka ochrona (SPF 30 - SPF 50) |
| Działanie | łagodzenie |
| Składnik | woda termalna |
| Postać | fluid |
| Typ | Fotostabilny |
Gdzie kupić:
2. Pierre Fabre Avene Solaire Anti-Age Krem SPF50+ bezzapachowy dla skóry wrażliwej 50 ml

Dane techniczne:
| Pojemność | 50ml |
| Rodzaj cery | wrażliwa |
| Filtr | SPF 50+ |
| Działanie | Przeciwzmarszczkowe |
| Składnik | woda termalna |
| Postać | krem |
| Typ | wodoodporny |
3. La Roche-Posay Anthelios Ultralekki fluid do twarzy SPF30 50ml

Dane techniczne:
| Pojemność | 50ml |
| Rodzaj cery | alergiczna, wrażliwa |
| Działanie | kojąca, Łagodzi |
| Składnik | woda termalna |
| Typ | wodoodporne, bezzapachowy |
Najtańsze produkty: Kremy do twarzy z filtrem, Składnik: Woda termalna - Ranking 2025
1. Vichy Capital Soleil Ochronna Emulsja matująca do twarzy SPF50+ 50ml

Opinie:

Polecam do skóry przetłuszczjaącej
Marta

Produkt godny polecenia choć cena mogłaby być niższa
Kasia
Dane techniczne:
| Pojemność | 50ml |
| Rodzaj cery | wrażliwa, tłusta, mieszana |
| Filtr | wysoka ochrona (SPF 30 - SPF 50) |
| Działanie | łagodzenie |
| Składnik | woda termalna |
| Postać | fluid |
| Typ | Fotostabilny |
Gdzie kupić:
2. Uriage Eau Thermale Lekki krem aktywnie nawilżający SPF20 40 ml

Opinie:

Super krem
Agnieszka

SUPER!!!!
daktyl8
Dane techniczne:
| Pojemność | 40ml |
| Rodzaj cery | normalna, mieszana |
| Działanie | nawilżający |
| Składnik | woda termalna, Kwas hialuronowy |
Gdzie kupić:
3. Uriage BARIÉSUN SPF 50+ krem matująco-nawilżający SPF50+ skóra mieszana i tłusta 50 ml

Dane techniczne:
| Pojemność | 50ml |
| Rodzaj cery | wrażliwa |
| Filtr | SPF 50+ |
| Działanie | Matuje, NAWILŻA |
| Składnik | woda termalna, Glycerin |
| Typ | wodoodporny, hipoalergiczny |


Uriage Eau Thermale Lekki krem aktywnie nawilżający SPF20 40 ml: SUPER!!!!
Uriage Eau Thermale Lekki krem aktywnie nawilżający SPF20 40 ml: Super krem