Najlepsze w kategorii Kremy do twarzy z filtrem Działanie Regenerujące. Ranking TOP 20. Średnia cena produktu 41 zł. Ceny od 39 zł do 78 zł. Najlepszy producent: Dr Irena Eris. Najlepszy w rankingu: Dr Irena Eris LAB.KOSM SP.Z O.O Pharmaceris S Krem ochronny na naczynka i trądzik różowaty SPF 50 50 ml, średnia cena 54 zł (trend: maleje, dostępność: 5). Najtańszy: Nacomi Next Level Basic krem nawilżająccy z filtrem SPF 50 50ml kosztuje 39 zł (cena: maleje, dostępność: 5). Najdroższy: Uriage Bariésun mineralny krem ochronny do twarzy i ciała SPF 50+ wodoodporny 100 ml kosztuje 78 zł (cena: maleje, dostępność: 5).
Spis treści:
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Dr Irena Eris LAB.KOSM SP.Z O.O Pharmaceris S Krem ochronny na naczynka i trądzik różowaty SPF 50 50 ml
2.2 Skin79 Waterproof Sun Gel SPF50+ PA+++ Krem Ochronny Wodoodporny 50ml
2.3 Dr Irena Eris Pharmaceris S Bezpieczny Krem ochronny do twarzy dla dzieci SPF50+ 50ml
3. Najtańsze
3.1 Nacomi Next Level Basic krem nawilżająccy z filtrem SPF 50 50ml
3.2 Lirene Dermoprogram, Nawilżający ochronny krem do twarzy IR COMPLEX SPF50 40ml
3.3 Nacomi Next Level City lekki krem z filtrem SPF 50 UV 50ml
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Dr Irena Eris LAB.KOSM SP.Z O.O Pharmaceris S Krem ochronny na naczynka i trądzik różowaty SPF 50 50 ml
2.2 Skin79 Waterproof Sun Gel SPF50+ PA+++ Krem Ochronny Wodoodporny 50ml
2.3 Dr Irena Eris Pharmaceris S Bezpieczny Krem ochronny do twarzy dla dzieci SPF50+ 50ml
3. Najtańsze
3.1 Nacomi Next Level Basic krem nawilżająccy z filtrem SPF 50 50ml
3.2 Lirene Dermoprogram, Nawilżający ochronny krem do twarzy IR COMPLEX SPF50 40ml
3.3 Nacomi Next Level City lekki krem z filtrem SPF 50 UV 50ml
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
Ranking TOP 20
| Lp. | Zdjęcie | Nazwa | Cena | Opinie | Producent | Pojemność | Rodzaj cery | Filtr | Działanie | Składnik | Postać | Typ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 ![]() | | Dr Irena Eris LAB.KOSM SP.Z O.O Pharmace... więcej | ![]() 1 opinia | Dr Irena Eris | 50ml | naczynkowa, trądzikowa | SPF 50 | nawilżające, ochronne, odżywiające, regenerujące, wzmacniające | masło Shea | krem | n/a | |
2 ![]() | | Skin79 Waterproof Sun Gel SPF50+ PA+++ K... więcej | ![]() 1 opinia | SKIN79 | 50ml | n/a | SPF 50+ | regeneruje, ochronne, NAWILŻA | n/a | n/a | pod makijaż | |
3 ![]() | | Dr Irena Eris Pharmaceris S Bezpieczny K... więcej | ![]() 1 opinia | Dr Irena Eris | 50ml | dla dzieci, alergiczna | SPF 50 | ochronne, regenerujące | gliceryna | krem | filtrów mineralnych, filtrach mineralnych | |
4 ![]() | | Dr Irena Eris LAB.KOSM S.A Pharmaceris S... więcej | ![]() 1 opinia | Dr Irena Eris | 50ml | mieszana, tłusta, przetłuszczająca się, trądzikowa | SPF 50 | łagodzące, matujące, nawilżające, ochronne, odżywiające, regenerujące | n/a | krem | pod makijaż | |
5 ![]() | | Uriage BARIEDERM Cica-krem regenerujący ... więcej | ![]() 1 opinia | Uriage | 40ml | n/a | SPF 50+ | n/a | n/a | n/a | n/a | |
6 ![]() | | SVR Sun Secure ochronny lekko kryjący kr... więcej | ![]() 1 opinia | SVR | n/a | normalna, mieszana | SPF 50 | regeneruje, wyrównuje koloryt | witamina E | n/a | filtry mineralne | |
7 ![]() | | Nacomi Next Level City lekki krem z filt... więcej | ![]() 1 opinia | Nacomi | 50ml | przebarwienia | SPF 50 | regeneruje, wzmacnia, odżywia, kojąco, Łagodzi, wygładza, NAWILŻA, przebarwienia | witamina E, Glycerin, Oliwa z oliwek, czerwonej borówki, kwasu hialuronowego, witamina E | n/a | wodoodporny, pod makijaż, Fotostabilny | |
8 ![]() | | Lirene Dermoprogram, Nawilżający ochronn... więcej | ![]() 1 opinia | Lirene | 40ml | przebarwienia | SPF 50 | regeneruje, odżywia, NAWILŻA, przebarwienia | Algi | n/a | pod makijaż | |
9 ![]() | | Nacomi Next Level Holiday krem przeciwzm... więcej | ![]() 1 opinia | Nacomi | 50ml | Każdy typ | SPF 50 | regeneruje, wzmacnia, odżywia, kojąco, Łagodzi, wygładza, NAWILŻA | witamina E, Glycerin, Kwas hialuronowy, Oliwa z oliwek, witamina E | n/a | wodoodporny, pod makijaż, Fotostabilny | |
10 ![]() | | Uriage Bariésun mineralny krem ochronny ... więcej | ![]() 1 opinia | Uriage | 100ml | sucha, Normalna | SPF 50+ | Kojące, regenerujące | n/a | n/a | n/a | |
11 ![]() | | Nacomi Next Level Basic krem nawilżającc... więcej | ![]() 1 opinia | Nacomi | 50ml | Każdy typ | SPF 50 | regeneruje, wzmacnia, odżywia, kojąco, Łagodzi, wygładza, NAWILŻA | witamina E, Glycerin, Oliwa z oliwek, witamina E | n/a | wodoodporny, pod makijaż, Fotostabilny |
Najlepsze produkty: Kremy do twarzy z filtrem, Działanie: Regenerujące - Ranking 2025
1. Dr Irena Eris LAB.KOSM SP.Z O.O Pharmaceris S Krem ochronny na naczynka i trądzik różowaty SPF 50 50 ml

Opinie:

Bardzo fajny produkt
Olaja
Dane techniczne:
| Pojemność | 50ml |
| Rodzaj cery | naczynkowa, trądzikowa |
| Filtr | SPF 50 |
| Działanie | nawilżające, ochronne, odżywiające, regenerujące, wzmacniające |
| Składnik | masło Shea |
| Postać | krem |
Gdzie kupić:
2. Skin79 Waterproof Sun Gel SPF50+ PA+++ Krem Ochronny Wodoodporny 50ml

Opinie:

Polecam. Najlepszy krem z spf na rynku
Patrycja
Dane techniczne:
| Pojemność | 50ml |
| Filtr | SPF 50+ |
| Działanie | regeneruje, ochronne, NAWILŻA |
| Typ | pod makijaż |
Gdzie kupić:
3. Dr Irena Eris Pharmaceris S Bezpieczny Krem ochronny do twarzy dla dzieci SPF50+ 50ml

Opinie:

wszystko
ok
kasiakar
Dane techniczne:
| Pojemność | 50ml |
| Rodzaj cery | dla dzieci, alergiczna |
| Filtr | SPF 50 |
| Działanie | ochronne, regenerujące |
| Składnik | gliceryna |
| Postać | krem |
| Typ | filtrów mineralnych, filtrach mineralnych |
Gdzie kupić:
Najtańsze produkty: Kremy do twarzy z filtrem, Działanie: Regenerujące - Ranking 2025
1. Nacomi Next Level Basic krem nawilżająccy z filtrem SPF 50 50ml

Dane techniczne:
| Pojemność | 50ml |
| Rodzaj cery | Każdy typ |
| Filtr | SPF 50 |
| Działanie | regeneruje, wzmacnia, odżywia, kojąco, Łagodzi, wygładza, NAWILŻA |
| Składnik | witamina E, Glycerin, Oliwa z oliwek, witamina E |
| Typ | wodoodporny, pod makijaż, Fotostabilny |
Gdzie kupić:
2. Lirene Dermoprogram, Nawilżający ochronny krem do twarzy IR COMPLEX SPF50 40ml

Dane techniczne:
| Pojemność | 40ml |
| Rodzaj cery | przebarwienia |
| Filtr | SPF 50 |
| Działanie | regeneruje, odżywia, NAWILŻA, przebarwienia |
| Składnik | Algi |
| Typ | pod makijaż |
3. Nacomi Next Level City lekki krem z filtrem SPF 50 UV 50ml

Dane techniczne:
| Pojemność | 50ml |
| Rodzaj cery | przebarwienia |
| Filtr | SPF 50 |
| Działanie | regeneruje, wzmacnia, odżywia, kojąco, Łagodzi, wygładza, NAWILŻA, przebarwienia |
| Składnik | witamina E, Glycerin, Oliwa z oliwek, czerwonej borówki, kwasu hialuronowego, witamina E |
| Typ | wodoodporny, pod makijaż, Fotostabilny |



Dr Irena Eris Pharmaceris S Bezpieczny Krem ochronny do twarzy dla dzieci SPF50+ 50ml: wszystko
ok