Najlepsze w kategorii Kosmetyki do mycia twarzy Cera Tłusta. Ranking TOP 20. Średnia cena produktu 111 zł. Ceny od 14 zł do 221 zł. Najlepszy producent: Ziaja. Najlepszy w rankingu: Ziaja Oczyszczanie Pasta głęboko oczyszczania przeciw zaskórnikom 75ml, średnia cena 14 zł (trend: stała, dostępność: 5). Najtańszy: Ziaja Oczyszczanie Pasta głęboko oczyszczania przeciw zaskórnikom 75ml kosztuje 14 zł (cena: stała, dostępność: 5). Najdroższy: Dermalogica GmbH Dermalogica medibac Clearing Skin Wash 250 ML 101715 kosztuje 221 zł (cena: stała, dostępność: 1).
Spis treści:
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Ziaja Oczyszczanie Pasta głęboko oczyszczania przeciw zaskórnikom 75ml
2.2 Dermalogica GmbH Dermalogica medibac Clearing Skin Wash 250 ML 101715
2.3 Epionce Purifying Wash Emulsja oczyszczająca 230 ml
3. Najtańsze
3.1 Ziaja Oczyszczanie Pasta głęboko oczyszczania przeciw zaskórnikom 75ml
3.2 LaQ LaQ, mus do mycia twarzy oczyszczający z węglem aktywnym, 100 ml
3.3 Babor Phyto HY-ÖL Booster Balancing koncentrat ziołowy do oczyszczania skóry mieszanej i tłustej 100ml
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
1. Ranking TOP 20
2. Najlepsze
2.1 Ziaja Oczyszczanie Pasta głęboko oczyszczania przeciw zaskórnikom 75ml
2.2 Dermalogica GmbH Dermalogica medibac Clearing Skin Wash 250 ML 101715
2.3 Epionce Purifying Wash Emulsja oczyszczająca 230 ml
3. Najtańsze
3.1 Ziaja Oczyszczanie Pasta głęboko oczyszczania przeciw zaskórnikom 75ml
3.2 LaQ LaQ, mus do mycia twarzy oczyszczający z węglem aktywnym, 100 ml
3.3 Babor Phyto HY-ÖL Booster Balancing koncentrat ziołowy do oczyszczania skóry mieszanej i tłustej 100ml
4. Porównanie TOP 3
5. Opinie
Ranking TOP 20
| Lp. | Zdjęcie | Nazwa | Cena | Opinie | Producent | Pojemność | Rodzaj skóry | Postać | Działanie | Składnik | Opakowanie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 ![]() | | Ziaja Oczyszczanie Pasta głęboko oczyszc... więcej | ![]() 13 opinii | Ziaja | 75ml | oczyszczanie skóry normalnej, tłustej i mieszanej. | pasta | Oczyszczające | liście manuka | tubka | |
2 ![]() | | Dermalogica GmbH Dermalogica medibac Cle... więcej | ![]() 1 opinia | Dermalogica | n/a | tłusta, tłustej, trądzikowa, trądzikowej | n/a | łagodzące | drzewo herbaciane, rumianek, Kwas salicylowy | n/a | |
3 ![]() | | Epionce Purifying Wash Emulsja oczyszcza... więcej | ![]() 1 opinia | 30ml | wrażliwej, tłusta, trądzik, trądzikowej, Mieszana, wrażliwa, mieszana, tłusta | emulsja, emulsji | nawilżające, antybakteryjne, oczyszczanie | olej kokosowy | n/a | ||
4 ![]() | | Bielenda Dr Medica Acne dermatologiczna ... więcej | ![]() 1 opinia | Bielenda | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | |
5 ![]() | | Janssen Cosmetics Janssen Cosmetics Gent... więcej | ![]() 1 opinia | Janssen Cosmetics | 100g | mieszanej, tłusta, Problematyczna, Mieszana, przesuszenia, mieszana, tłusta | puder | oczyszczanie | n/a | n/a | |
6 ![]() | | LaQ LaQ, mus do mycia twarzy oczyszczają... więcej | ![]() 1 opinia | Laq | 100ml | mieszanej, tłustej, tłustej i mieszanej | mus | odświeżające | n/a | n/a | |
7 ![]() | | Babor Phyto HY-ÖL Booster Balancing konc... więcej | ![]() 1 opinia | Babor | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Najlepsze produkty: Kosmetyki do mycia twarzy, Cera: Tłusta - Ranking 2025
1. Ziaja Oczyszczanie Pasta głęboko oczyszczania przeciw zaskórnikom 75ml

Opinie:

najlepszy tani mechaniczny peeling
zawsze wracam
Sabina

Świetny produkt, delikatny, ale skuteczny.
Joanna
Dane techniczne:
| Pojemność | 75ml |
| Rodzaj skóry | oczyszczanie skóry normalnej, tłustej i mieszanej. |
| Postać | pasta |
| Działanie | Oczyszczające |
| Składnik | liście manuka |
| Opakowanie | tubka |
Gdzie kupić:
2. Dermalogica GmbH Dermalogica medibac Clearing Skin Wash 250 ML 101715

Dane techniczne:
| Rodzaj skóry | tłusta, tłustej, trądzikowa, trądzikowej |
| Działanie | łagodzące |
| Składnik | drzewo herbaciane, rumianek, Kwas salicylowy |
3. Epionce Purifying Wash Emulsja oczyszczająca 230 ml

Dane techniczne:
| Pojemność | 30ml |
| Rodzaj skóry | wrażliwej, tłusta, trądzik, trądzikowej, Mieszana, wrażliwa, mieszana, tłusta |
| Postać | emulsja, emulsji |
| Działanie | nawilżające, antybakteryjne, oczyszczanie |
| Składnik | olej kokosowy |
Najtańsze produkty: Kosmetyki do mycia twarzy, Cera: Tłusta - Ranking 2025
1. Ziaja Oczyszczanie Pasta głęboko oczyszczania przeciw zaskórnikom 75ml

Opinie:

najlepszy tani mechaniczny peeling
zawsze wracam
Sabina

Świetny produkt, delikatny, ale skuteczny.
Joanna
Dane techniczne:
| Pojemność | 75ml |
| Rodzaj skóry | oczyszczanie skóry normalnej, tłustej i mieszanej. |
| Postać | pasta |
| Działanie | Oczyszczające |
| Składnik | liście manuka |
| Opakowanie | tubka |
Gdzie kupić:
2. LaQ LaQ, mus do mycia twarzy oczyszczający z węglem aktywnym, 100 ml

Dane techniczne:
| Pojemność | 100ml |
| Rodzaj skóry | mieszanej, tłustej, tłustej i mieszanej |
| Postać | mus |
| Działanie | odświeżające |
Gdzie kupić:
3. Babor Phyto HY-ÖL Booster Balancing koncentrat ziołowy do oczyszczania skóry mieszanej i tłustej 100ml



