Cienie do powiek, Producent: Estee Lauder - Ranking 2026

Najlepsze w kategorii Cienie do powiek Producent Estee Lauder. Ranking TOP 20. Średnia cena produktu 181 zł. Ceny od 94 zł do 275 zł. Najlepszy producent: Estee Lauder. Najlepszy w rankingu: Estée Lauder The Essential Eyeshadow Quad Cienie do powiek 4 g GETAWAY, średnia cena 219 zł (trend: rośnie, dostępność: 5). Najtańszy: Estee Lauder Double Wear Eyeshadow Base Baza pod cienie do powiek 5ml kosztuje 94 zł (cena: rośnie, dostępność: 5). Najdroższy: Estee Lauder Pure Color Envy Luxe Eyeshadow Quad Desert Dunes kosztuje 275 zł (cena: stała, dostępność: 2).


Ranking TOP 20

Lp.ZdjęcieNazwaCenaOpinieProducent
1 Spadek Estée Lauder The Essential Eyeshadow Quad Cienie do powiek 4 g GETAWAY Estée Lauder The Essential Eyeshadow Qua... więcej
1 opinia
Estee Lauder
2 Spadek Estée Lauder The Essential Eyeshadow Quad Cienie do powiek 4 g 01 - GALLERY HOP Estée Lauder The Essential Eyeshadow Qua... więcej
1 opinia
Estee Lauder
3 Wzrost Pure Color Envy Luxe EyeShadow Quad - Cienie do powiek Pure Color Envy Luxe EyeShadow Quad - Ci... więcej
1 opinia
Estee Lauder
4 Wzrost Estée Lauder Double Wear Sheer Flattery Loose Powder sypki podkład w pudrze zapewniający naturalny wygląd odcień Translucent Soft Glow 9 g Estée Lauder Double Wear Sheer Flattery ... więcej
1 opinia
Estee Lauder
5 Spadek Estée Lauder The Essential Eyeshadow Quad Cienie do powiek 4 g 01 - PRENUP Estée Lauder The Essential Eyeshadow Qua... więcej
1 opinia
Estee Lauder
6 Spadek Estée Lauder The Essential Eyeshadow Quad Cienie do powiek 4 g 01 - POWER BRUNCH Estée Lauder The Essential Eyeshadow Qua... więcej
1 opinia
Estee Lauder
7 Pozycja stała Estée Lauder The Essential Eyeshadow Quad Cienie do powiek 4 g POOLSIDE Estée Lauder The Essential Eyeshadow Qua... więcej
1 opinia
Estee Lauder
8 Wzrost Estee Lauder Pure Color Envy Luxe Eyeshadow Quad Desert Dunes Estee Lauder Pure Color Envy Luxe Eyesha... więcej
1 opinia
Estee Lauder
9 Wzrost Estee Lauder Double Wear Eyeshadow Base Baza pod cienie do powiek 5ml Estee Lauder Double Wear Eyeshadow Base ... więcej
1 opinia
Estee Lauder
10 Pozycja stała Estée Lauder The Essential Eyeshadow Quad Cienie do powiek 4 g 01 - APRES SPREE Estée Lauder The Essential Eyeshadow Qua... więcej
1 opinia
Estee Lauder

Najlepsze produkty: Cienie do powiek, Producent: Estee Lauder - Ranking 2026

1. Estée Lauder The Essential Eyeshadow Quad Cienie do powiek 4 g GETAWAY

Estée Lauder The Essential Eyeshadow Quad Cienie do powiek 4 g GETAWAY
Ikoniczne spojrzenie – za każdym razem.Ten prosty zestaw ułatwia aplikację. Ultra miękki, intensywnie napigmentowany puder sprawia, że efekt jest zachwycający. Ciesz się intensywnym, nasyconym kolorem, który utrzymuje się aż do 8 godzin. Lekka, bogato napigmentowana formuła gładko rozprowadza się po powiece bez szarpania i doskonale się blenduje. Stworzony z myślą o dojrzałej skórze — natychmiast wygładza i nie osadza się w załamaniach. Kolor pozostaje trwały, odporny na rozmazywanie i blakni...

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Douglas

Estée Lauder The Essential Eyeshadow Quad Cienie do powiek 4 g GETAWAY
sephora.pl
Ocena:
2.2/5.0
Ilość opinii:
293
Estée Lauder - The Essential Eyeshadow Quad - Paleta Cieni Do Powiek - Ess Eyeshadow Quad - getaway - Dla Kobiet
ovolt.eu

ESTEE LAUDER_The Essential Eyeshadow Quad Long paleta cieni do powiek Getaway 4g
www.drogeriadrzdrowie.pl

Estée Lauder The Essential Eyeshadow Quad paleta cieni do powiek Getaway 4g
Morele.net
Ocena:
4.9/5.0
Ilość opinii:
208489
Estee Lauder Este Lauder The Essential Eyeshadow Quad paleta cieni do powiek Getaway 4g


2. Estée Lauder The Essential Eyeshadow Quad Cienie do powiek 4 g 01 - GALLERY HOP

Estée Lauder The Essential Eyeshadow Quad Cienie do powiek 4 g 01 - GALLERY HOP
Ikoniczne spojrzenie – za każdym razem.Ten prosty zestaw ułatwia aplikację. Ultra miękki, intensywnie napigmentowany puder sprawia, że efekt jest zachwycający. Ciesz się intensywnym, nasyconym kolorem, który utrzymuje się aż do 8 godzin. Lekka, bogato napigmentowana formuła gładko rozprowadza się po powiece bez szarpania i doskonale się blenduje. Stworzony z myślą o dojrzałej skórze — natychmiast wygładza i nie osadza się w załamaniach. Kolor pozostaje trwały, odporny na rozmazywanie i blakni...

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Douglas

Estée Lauder The Essential Eyeshadow Quad Cienie do powiek 4 g 01 - GALLERY HOP
sephora.pl
Ocena:
2.2/5.0
Ilość opinii:
293
Estée Lauder - The Essential Eyeshadow Quad - Paleta Cieni Do Powiek - Pure Color Essntl Es Quad gallery - Dla Kobiet
notino.pl

Ilość opinii:
172644
Estée Lauder Pure Color The Essential Eyeshadow Quad paleta cieni do powiek z aplikatorem odcień Gallery Hop 4 g
flaconi.pl
Ocena:
4.7/5.0
Ilość opinii:
359
ESTÉE LAUDER Pure Color the Essential Eyeshadow Quad Paleta cieni do powiek 4 g Gallery Hop
Morele.net
Ocena:
4.9/5.0
Ilość opinii:
208489
Estee Lauder ESTEE LAUDER_The Essential Eyeshadow Quad Long paleta cieni do powiek Gallery Hop 4g


3. Pure Color Envy Luxe EyeShadow Quad - Cienie do powiek

Pure Color Envy Luxe EyeShadow Quad - Cienie do powiek

Skład

Ingredients: Talc, Zea Mays (Corn) Starch, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Dimethicone, Silica, Nylon-12, Cetearyl Ethylhexanoate, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Zinc Stearate, Polymethyl Methacrylate, Water\Aqua\Eau, [+/- Mica, Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491), Iron Oxides (Ci 77492), Iron Oxides (Ci 77499), Chromium Oxide Greens (Ci 77288), Chromium Hydroxide Green (Ci 77289), Ferric Ferrocyanide (Ci 77510), Bronze Powder (Ci 77400), Blue 1 Lake (Ci 42090), F...


Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Douglas

Estée Lauder Pure Color Envy Eyeshadow Quad Cienie do powiek 6 g 07 - BOHO ROSE


Najtańsze produkty: Cienie do powiek, Producent: Estee Lauder - Ranking 2026

1. Estee Lauder Double Wear Eyeshadow Base Baza pod cienie do powiek 5ml

Estee Lauder Double Wear Eyeshadow Base Baza pod cienie do powiek 5ml
Double Wear Eyeshadow Base baza pod cienie do powiek 5ml

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
www.drogeriadrzdrowie.pl

Estée Lauder Double Wear Eyeshadow Base baza pod cienie do powiek 7ml
Morele.net
Ocena:
4.9/5.0
Ilość opinii:
208489
Estee Lauder Baza pod cienie do powiek Double Wear Stay-in-Place 7ml
Tagomago.pl

Ilość opinii:
26017
Estée Lauder Double Wear Eyeshadow Base baza pod cienie do powiek 7ml
Perfumeria.pl

Ilość opinii:
28202
Estée Lauder Double Wear Eyeshadow Base baza pod cienie do powiek 7ml
notino.pl

Ilość opinii:
172644
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place EyeShadow Base baza pod cienie do powiek 7 ml


2. Estée Lauder Double Wear Sheer Flattery Loose Powder sypki podkład w pudrze zapewniający naturalny wygląd odcień Translucent Soft Glow 9 g

Estée Lauder Double Wear Sheer Flattery Loose Powder sypki podkład w pudrze zapewniający naturalny wygląd odcień Translucent Soft Glow 9 g
Estée Lauder Double Wear Sheer Flattery Loose Powder, 9 g, Pudry dla kobiet, Puder Estée Lauder Double Wear Sheer Flattery Loose Powder doskonale utrwala makijaż i nadaje skórze aksamitną gładkość. Właściwości: tworzy iluzję doskonałej skóry zapewnia świeży wygląd nie wysusza daje efekt aksamitnej skóry pokrywa niedoskonałości skóry i ujednolica jej odcień Sposób użycia: Nanieś puder na twarz pędzlem, aby zmatowić skórę lub utrwalić makijaż.

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
notino.pl

Ilość opinii:
172644
Estée Lauder Double Wear Sheer Flattery Loose Powder sypki podkład w pudrze zapewniający naturalny wygląd odcień Translucent Soft Glow 9 g
Empik.com

Estée Lauder, Double Wear Sheer Flattery Loose, Puder do twarzy Translucent Soft Glow, 9 g
flaconi.pl
Ocena:
4.7/5.0
Ilość opinii:
359
ESTÉE LAUDER Double Wear Sheer Flattery Loose Powder Puder sypki 9 g Translucent Soft Glow
Bodyland.pl
Ocena:
4.7/5.0
Ilość opinii:
16297
Estée Lauder Double Wear Sheer Flattery Loose Powder sypki puder do twarzy Translucent Soft Glow 9g
Perfumeria.pl

Ilość opinii:
28202
Estée Lauder Double Wear Sheer Flattery Loose Powder sypki puder do twarzy Translucent Soft Glow


3. Estée Lauder The Essential Eyeshadow Quad Cienie do powiek 4 g 01 - GALLERY HOP

Estée Lauder The Essential Eyeshadow Quad Cienie do powiek 4 g 01 - GALLERY HOP
Ikoniczne spojrzenie – za każdym razem.Ten prosty zestaw ułatwia aplikację. Ultra miękki, intensywnie napigmentowany puder sprawia, że efekt jest zachwycający. Ciesz się intensywnym, nasyconym kolorem, który utrzymuje się aż do 8 godzin. Lekka, bogato napigmentowana formuła gładko rozprowadza się po powiece bez szarpania i doskonale się blenduje. Stworzony z myślą o dojrzałej skórze — natychmiast wygładza i nie osadza się w załamaniach. Kolor pozostaje trwały, odporny na rozmazywanie i blakni...

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Douglas

Estée Lauder The Essential Eyeshadow Quad Cienie do powiek 4 g 01 - GALLERY HOP
sephora.pl
Ocena:
2.2/5.0
Ilość opinii:
293
Estée Lauder - The Essential Eyeshadow Quad - Paleta Cieni Do Powiek - Pure Color Essntl Es Quad gallery - Dla Kobiet
notino.pl

Ilość opinii:
172644
Estée Lauder Pure Color The Essential Eyeshadow Quad paleta cieni do powiek z aplikatorem odcień Gallery Hop 4 g
flaconi.pl
Ocena:
4.7/5.0
Ilość opinii:
359
ESTÉE LAUDER Pure Color the Essential Eyeshadow Quad Paleta cieni do powiek 4 g Gallery Hop
Morele.net
Ocena:
4.9/5.0
Ilość opinii:
208489
Estee Lauder ESTEE LAUDER_The Essential Eyeshadow Quad Long paleta cieni do powiek Gallery Hop 4g


Porównanie TOP 3

Estée Lauder The Essential Eyeshadow Quad Cienie do powiek 4 g GETAWAY Estée Lauder The Essential Eyeshadow Quad Cienie do powiek 4 g GETAWAY Estée Lauder The Essential Eyeshadow Quad Cienie do powiek 4 g 01 - GALLERY HOP Estée Lauder The Essential Eyeshadow Quad Cienie do powiek 4 g 01 - GALLERY HOP Pure Color Envy Luxe EyeShadow Quad - Cienie do powiek Pure Color Envy Luxe EyeShadow Quad - Cienie do powiek
Cena
ProducentEstee LauderEstee LauderEstee Lauder

Dodaj komentarz